Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Aplikace Kam s ním?:
  "Druhou, možná ještě "chytřejší" možností je použít web a mobilní aplikaci "Kam s ním? . . . " (Bezplatná linka Chytrá recyklace lidem poradí, kam s vysloužilým elektrem )
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Srpen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31       

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Našli jste všechny jehly v kupce sena?
  ze dne 06.01.2005, autor článku: Tomáš Hromádka

  Komentář ze dne: 08.01.2005 08:17:49     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - novinář (@)
  Titulek: Tučňák nejsou noviny, ale radniční vývěska
  Tučňák je typický radniční zpravodaj nikoli noviny. Na noviny jsou kladené určité profesní standardy (to neznamená, že je všechny noviny respekují a dodržují) ohledně NEZÁVISLOSTI, vyváženosti, druhu rubrik, zpráv apod.
  Radniční zpravodaje vycházejí pod kuratelou radních, většinou za jejich (tady naše - chachacha) peníze. Jsou-li placené inzercí, nezřídka to bývá inzercí, kterou z rámci obchodů přikázaly svým velkým dodavatelům sami radnice. V tomto ohledu si cením, že v Tučnáku je většina inzerce drobné, od živnostníků apod - tedy nepolitické, neobjednané.
  To nic nemění na faktu, že v Tučňáku nevyjde článek, který by redakční rada složená z Radních (!!) předem neschválila. A protože každý radní je za něco zodpovědný (kultura, výstavba, ŽP...) ve výsledku se tam nemůže objevit ŽÁDNÝ KRITICKÝ článek, ale jen oslavné arie na jejich práci. V lepším případě články o historii dopravy, které opravdu nemůžou nikomu z radních politicky ublížit.
  Proto je také správné, že - viz článek v Reflexu - zaměstnanci redakce nemohou být nazýváni novináři, ale mají běžné úřední zařazení. To plně odpovídá jejich pozici.

  O to víc si cením nezávislých projektů jako jsou tyto SN, kde žádná politická objednávka nehrozí. Naopak si myslím, že jednoho dne si k nim najdou cestu i místní zastupitelé - to jsou ti vámi zvolení vaši zástupci - protože většina z nich má v radničních novinách stejné utrum jako my, chtějí-li napsat o nějakém skutečném problému. Placení radní - tedy "redakční rada" je do Tučňáku nepustí.

  Komentář ze dne: 10.01.2005 13:08:48     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - OndraH (@)
  Titulek: souhlas
  Tučňák je prostě hlásná trouba radnice a takto je třeba jej brát...


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5974786
  Srpen3320
  Dnes339

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 20 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE