Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Zimním Spořilovem na kole
  ze dne 29.11.2005, autor článku: Marek Mahdal

  Komentář ze dne: 29.11.2005 11:17:26     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Záběhličan (jery@email.cc)
  Titulek: Hamerský rybník-Průhonice
  Osobně velmi doporučuji trasu od Hamerského rybníka podél Botiče, přes Hostivařskou přehradu do Petrovic, dál do Křeslic a Průhonic. Za Křeslicemi lze variantně odbočit do Mílíčova. Krásná projížďka, jen párkrát přejíždíte silnici, pouze u Selského dvora frekventovanou. My takhle jezdíme i s naší fenkou a nemáme žádné problémy.

  Komentář ze dne: 20.09.2007 09:27:23     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - cyklista (to.je.ma@soukroma.cz)
  Titulek: Velká podzimní cyklojízda ke Dni bez aut - sobota 22. září 2007
  Již tuto sobotu se konají 2 zajímavé akce - oslava 15 let "Člověka v tísni" a velká cyklojízda Prahou, které lze navštívit společně.
  Masová jízda několika tisíc kol Prahou včetně všech pruhů Magistrály (za souhlasu Policie) je famozní zážitek.

  Spořilované mohou na start dojet společně, protože organizátoři připravili několik "příjezdových tras" vedených průvodci. Připojení se "východní trasu" lze na Hameráku u kostela v 12.40 hod.
  V 14.00 začíná program na Staromáku (herec, zpěvák a kytarista Jiří Schmitzer). Start cyklojízdy v 15.00, délka 12km, rychlost 10km/hod.
  Dojezd 16:30 příjezd na Palachovo náměstí.
  poté je možné pokračovat:
  hudební produkcí na Palachově náměstí
  bohatým programem na Smetanově nábřeží (stánky, kavárny, atrakce…)
  oslavou 15 let Člověka v tísni na Střeleckém ostrově (atrakce, hudební produkce…)

  více včetně mapek na www.cyklojizdy. cz

  na viděnou v sedle

  Komentář ze dne: 26.09.2007 20:07:20     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - HonzaV (@)
  Titulek: Re: Velká podzimní cyklojízda ke Dni bez aut - sobota 22. září 2007
  "Masová jízda několika tisíc kol Prahou včetně všech pruhů Magistrály (za souhlasu Policie) je famozní zážitek."

  Pro kreténa.

  Komentář ze dne: 14.04.2008 09:38:16     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - cyklista spořilovský (@)
  Titulek: Jarní cyklojízda
  Jarní cyklojízda odstartuje tento čtvrtek 17. dubna v šest hodin na náměstí Jiřího z Poděbrad. Na místě se budou Pražané sjíždět od sedmnácti hodin. Krátce před šestou představí své důvody na podporu cyklistiky přední české osobnosti. V osmnáct hodin očekáváme na místě 2 tisíce lidí na jízdních kolech.

  Peloton se v 18 hodin vydá na magistrálu a Pražané budou moci v předstihu zažít, jak bude vypadat v roce 2011 zklidněná magistrála u Muzea. Krásná historická budova Hlavního nádraží je nejlépe vidět právě z jízdních pruhů, lidé na kolech si ji budou moci mimořádně vklidu vychutnat. Ostrov Štvanice je zelenou oázou, je však velmi špatně dostupný. Proto se plánuje se výstavba pěší a cyklistické lávky přes ostrov, která propojí Holešovice s Karlínem.

  Cyklojízda projede Holešovicemi a přes Libeňský most. Málokdo ví, že pod mostem vede páteřní pražská cyklostezka A2, po které se bez aut lze dopravit ze samotného centra od Rudolfina až na hranice města. Jízda povede kousek po této trase, aby po pravém břehu Vltavy dorazila do cíle v Loděnici v Tróji.

  Na ty, kdo vydrží až do konce, tu čeká všechno potřebné ke strávení pěkného jarního večera. Občerstvit se můžete ve třech barech pod širým nebem, o hudební kulisu se postará DJ Radia 1. Nejen cyklistické fintily potěší módní přehlídka reflexních oblečků z dílny formace Kolouchův sen. No a nakonec živá hudba. Kdo zahraje? To se dozvíte v cíli!

  A připomínáme: po půl osmé už se bude šeřit. Proto - nezapomeňte na osvětlení!

  více včetně mapek na www.cyklojizdy. cz

  na viděnou v sedle


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8240486
  Květen116403
  Dnes1122

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 150 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE