Můj rok se Spořilovskými novinami

Autor: Marek Mahdal <mahdal(at)sporilov.info>, Téma: Z redakce, Zdroj: Rok se Spořilovskými novinami - Marek Mahdal, Vydáno dne: 12. 07. 2005

Před třemi lety jsem se přestěhoval na Spořilov a dnes, přesně před rokem jsem objevil Spořilovské noviny...

Je to jen jeden rok, co jsem na internetu objevil Spořilovské noviny. Zrovna jsem hledal otvírací dobu jedné spořilovské hospůdky a zcela náhodou jsem kliknul na stránku http://noviny.sporilov.info

A jelikož mne baví sledovat dění v mém bydlišti, napsal jsem provozovateli a zakladateli v jedné osobě - Tomášovi Hromádkovi na uvedený kontaktní e-mail.

Moje zpráva...

Komentář ze dne: 12.07.2004 21:34:57
Autor: Marek
Titulek: Ať žije Spořilov


Dobrý den pane Hromádko a všichni obyvatelé Spořilova,
jako občan Praha 4 - Spořilova jsem velice uvítal, že vznikl konečně samostatný web naší městské části. Doufám, že se časem stane vyhledávaným zdrojem informací v dnešní záplavě www stránek. Spořilov (jako město s 20-ti tisíci lidma) si ho nepochybně zaslouží. Věřím, že se tento Váš-Náš :-) nový web týká Spořilova jako celku, nikoli pouze "starého, vilkového Spořilova". Postupně bych uvítal více informací z historie Spořilova, fotky, výstavba sídlišť..příroda-Hamerák...atd. Vaše stránky budu pravidelně sledovat a do budoucna třeba i přispívat "fejetony a sloupky" :-). Webové počítadlo by stálo za to. Přeji Vám hodně úspěchu a věřím, že se tyto stránky nestanou "zakonzervovanými a neaktualizovanými", jako mnoho předchozích.

S přátelským pozdravem

Váš budoucí čtenář

Marek Mahdal

Brzy přišla odpověď...

Komentář ze dne: 14.07.2004 22:18:25
Autor: Tomáš Hromádka (noviny@sporilov.info)
Titulek: Re: Ať žije Spořilov


Přeji hezký den,
děkuji Vám za hezký dopis a těším se na další spolupráci. Spořilovské noviny by skutečně měly informovat o Spořilově jako celku, tedy jak o "starém", tak o "novém" Spořilově. Zatím informace o webu nikde nešířím, protože celý projekt je teprve v plenkách a stránky se rozbíhají. Jsem vděčný za Vaše podněty a uvítám i zprávy od Vás. V nejbližší době přibude na stránkách možnost přímého vkládání článků, takže budete moci psát v klidu svého domova. Počítám s pravidelnou aktualizací, dal jsem si předsevzetí, že nejpozději od října budu minimálně každé dva dny přidávat jednu zprávu. Rád bych touto aktivitou oslovil všechny ty, kterým není místo svého bydliště lhostejné a pozval je ke spolupráci. Tak jedině může vzniknout funkční zpravodaj, který bude všem užitečný.

Přeji Vám hezké léto a těším se na další spolupráci.

S pozdravem

Tomáš Hromádka

Spolupráce na Spořilovských novinách dnes, 12.7.2005 úspěšně trvá přesně rok a ohlasy dalších lidí z této nejlepší pražské čtvrti nás v redakci v další naší činnosti velmi podporují, a to je pro nás opravdu velká výzva.

Děkujeme Vám všem

Vaše Spořilovské noviny