V Nuslích se konají příměstské internetové tábory pro děti

Autor: Tomáš Hromádka <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Děti a školy, Zdroj: TAMek, Vydáno dne: 26. 07. 2005

Celkem 5 turnusů Příměstského internetového tábora pořádá v srpnu Internetstudio pro děti a mládež, které sídlí ve Viktorinově ulici 8, poblíž Pankráce. Jde o vhodnou alternativu pro rodiče, kteří si neví rady se svými potomky o prázdninách. A co děti čeká?

Program od pondělí do pátku od 8.00 do 17.00 hodin. Odpoledne program na Internetu, dopoledne dle počasí při hrách v klubovně nebo venku. V jednotlivých turnusech se budou cyklicky střídat tyto programy: návštěva Národního technického muzea, Návštěva Muzea policie ČR, Návštěva Muzea hl. m. Prahy, návštěva Petřína (bludiště nebo rozhledna), výlet do Krčského lesa s hrami, jízda zručnosti s autem na vysílačku, procházka s hrami po Vyšehradu, hry v klubovně, turnaj v igrahokeji, závody na autodráze, nátáčení scének a moderování před kamerou.
Každé dopoledne a odpoledne probíhá jedna bodovaná soutěž (10 soutěží celkem), které jsou základem turnusového bodováné o ceny. Turnusová bodování se vyhodnocují v rámci meziturnusového bodování o ceny, v rámci všech letošních turnusů. V září se bude konat sraz účastníků příměstských internetových táborů, který bude pro vybrané úspěšné účastníky zdarma.
Organizátor příměstského tábora zajišťuje oběd a 1 svačinu. V souhrnné ceně jsou zahrnuty vstupy do muzejí a památkových objektů. Účastníci si sami hradí pouze MHD.

Odpoledne se účastníci naučí tvořit jednoduché internetové stránky, seznámí se se stránkami pro děti a mládež a se zásadami bezpečnosti na Internetu.

Příměstské tábory se konají v turnusech : 1. - 5.8.2005, 8.-12.8.2005, 15.8.-19.8.2005, 22.- 26.8.2005 a 29. - 31. 8. 2006. Cena za jeden turnus 1.200 Kč (poslední turnus 800,- Kč).


Bližší podrobnosti a informace poskytne Ing. Miloslav Fuček, tel. 261 222 985, e-mail: ustredi(a)icok.cz;

Závaznou přihlášku najdete na adrese http://www.intstudio.info/prihlaska.rtf nebo si ji můžete vyzvednout osobně v Internetstudiu pro děti a mládež ve Viktorinově 8.