CzechTek na Spořilově ?

Autor: Marek Mahdal <mahdal(at)sporilov.info>, Téma: Napsali jiní, Zdroj: Účastník CzechTeku 2005, Vydáno dne: 04. 08. 2005

Do redakce Spořilovských novin přišel včera zajímavý e-mail. Posuďte sami...

Včera přišel do redakce Spořilovských novin e-mail od účastníka technopárty CzechTek 2005, konané na přelomu července a srpna na Tachovsku, a o které se nyní mluví zejména v souvislosti s poměrně brutálním zásahem policie.

Nebudeme soudci, ani nám to nepřísluší, ostatně tam nikdo z nás nebyl. Od odesílatele "TekkToma" (pisatel chtěl zůstat v anonymitě) jsme dostali následující podnět, který patrně vyvolá bouřlivou diskusi.

-----Original Message-----
From: ........(pisatel chtěl zůstat v anonymitě)........
Sent: Wednesday, August 03, 2005 12:28 PM
To: Spořilovské noviny
Subject: new flek na CzechTek 2006
Importance: High

Lidi:

o víkendu sem s kámošem a jednou známou vyrazili na freeteknival CzechTek a to sme nevěděli, že dostaneme na držku a to už byla naše třetí akcička. Fízlové nás mlátili hlava nehlava a neštěstí sme zdrhli včas pak už vopravdu šlo do tuhýho. Vo co ale de. Kamarádka bydlí na Sporáku a když sme razili zpátky nach Prag, tak sme se bavili, kde by bylo dobrý příští music udělat, protože se tlachá na blogu vo legal fleku. Tak jí napadnul ten plac mezi sídlištěm v Hostivaři - myslim že se to menuje Košik a sídlištěm na Sporáku prej je to tam docela hustec. Tak vám to posílám jako tip. Na netu sem hledal komu to tam patří ale našel sem tyhle stranky, třeba to budete vědet.

Thanks

TekkTom

Příspěvek necháváme bez našeho dalšího komentáře.

Spořilovské noviny