130 + 500 = 40 000 čtenářů

Autor: Tomáš Hromádka <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Z redakce, Vydáno dne: 14. 01. 2006

Že se vám zdá tahle rovnice nesrozumitelná? Ale kdepak. V redakci jí moc dobře rozumíme, usmíváme se pod vousy a nemůžeme tomu pořád uvěřit. Redakční talisman ve formě pětilístku se stále zelená a v náší práci proto polevit nemůžeme.

Světe div se, píšu celkově pětistý článek Spořilovských novin! Pravdou je, že s napětím sleduji od začátku ta čísla v dolní části novin, těsně nad tiráží. A zůstávám stále trochu nervózní.
Ale takoví jsou všichni redaktoři. Většinou jde o grafomany, kteří si libují v písmenkách, slabikách, slovech, větách, odstavcích, textech, článcích, novinách, knihách - prostě ve veškerých informacích, které chtějí co nejvíce a co možná nejrychleji sdělit světu, prostředkovat jejich cestu od toho, kdo je sděluje, tomu, kdo je chce poslouchat, kdo chce být informován.

Za celou redakci s radostí volám do světové pavučiny: Jsme rádi, že nás čtete a děkujeme za vaši podporu. Důkazem je číslovka 40 000 na počítadle unikátních přístupů Spořilovských novin. Odrazem čtenosti je také 500 článků a téměř 130 krátkých aktuálních zpráv.