Mr.Noon bude 4.března 2006 promítat v Sigmě - vstup ZDARMA

Autor: Marek Mahdal <mahdal(at)sporilov.info>, Téma: Kultura, Zdroj: Mr.Noon - premiéra nového filmu na Spořilově, Vydáno dne: 27. 02. 2006

Kultura zdarma ? V dnešní době ?... Ano !...
Pro všechny příznivce producenta a herce Mr.Noona máme velmi dobrou zprávu. Je tu jedinečná možnost spatřit umělce na vlastní oči, a nejen to... Ve spořilovském kině Sigma bude mít v sobotu 4.března 2006 ve 14:00 hodin, premiéru jeho nový film - Napoleon Pražský. Pozvánka je ZDE.

...čtěte dále...

O natáčení nového filmu tohoto nadějného umělce Spořilovské noviny již informovaly v druhé polovině loňského roku v rubrice "Kultura". Mistr Noon (včetně jeho filmového štábu) bezesporu patří k nadějným tvářím českého filmového umění. Filmy jako "Panelák (známý i pod oficiálním názvem DNV - co tato zkratka znamená se dozvíte v průběhu filmu), "Zkuste to také !", "Hrdina se vrací" či "Život a dílo génia Ištvána Birambíba"netřeba snad více představovat. Diváci si některé filmy mohou zdarma stáhnout na mistrových webových stránkách, případně je mohou během roku spatřit po celém území naší země, a to zejména při kulturních akcích, spojených s projekcemi amatérských filmů. A že filmy Mistra Noona patří skutečně k těm nejlepším dokazuje cena za vynikající 2. místo, kterou si autor a jeho početný tým odnesl před třemi lety z festivalu amatérských filmů "Zlatá kazeta". Stejně tak v září 2004 vyhrál s filmem DNV cenu poroty na festivalu "Žďárský trpaslík". Mistr Noon si nevybral Spořilov pro premiéru náhodou. Neboť to byly právě spořilovské střechy, kde vznikaly první záběry filmu Napoleon Pražský. Premiéra nového filmu se bude konat ve znovu obnoveném kině Sigma (v současné době jediném "nemultiplexovém" kině v obvodu Prahy 4).

Sám autor představuje své unikátní dílo na svých webových stránkách kde jeho fanoušci mohu požádat o autogram a nahlédnout do zákulisí celého filmového štábu... Chcete-li vstoupit do světa opravdové nezávislé kultury klikněte ZDE a vítejte u Mistra Noona.

V každém případě nepropásněte jedinečnou šanci a v sobotu 4.března 2006 v 14:00 hodin přijďte do kina Sigma na Spořilov. Vzhledem k tomu, že se jedná o amatérskou a nekomerční tvorbu rozhodl se Mr.Noon hýčkat své fanoušky a vůbec nevybírat vstupné (!!!) A proč ? Protože nejlepší věci v životě jsou přeci zadarmo, vzkazuje Mr.Noon svým fanouškům. Součástí projekce budou i dva krátké předfilmy. Snímek Napoleon Pražský trvá přibližně 55 minut.

Pro diváky, kteří netuší kde je na Spořilově kino Sigma:

Kino Sigma
Hlavní 101
Praha 4 - Spořilov
141 00


Kino Sigma se nachází na Sídlišti Spořilov II, jen několik zastávek autobusu od metra trasy "C" - ze stanice Budějovická vás k němu pohodlně a rychle dopraví linky číslo 118 a 121 do zastávky "Hlavní", případně linkou číslo 136 a 118 ze stanice Roztyly. Nebo ze stanice metra "A" Flora linkou číslo 136 do zastávky "Hlavní".

Pod tímto příspěvkem je založeno diskusní fórum na téma:

"Filmy Mistra Noona, aneb vzestup amatérské kinematografie"


115