Cappuccino na Spořilově

Autor: Čtenář Spořilovských novin <(at)>, Téma: Restaurace, Vydáno dne: 23. 02. 2006

Vaše (naše) noviny čteme sice nedlouho, ale zato nyní pravidelně. Chtěli bychom Vám poděkovat za dobrou, nepochybně náročnou a obětavou práci. Vždy si něco najdeme nového a často noviny otevíráme i několikrát za den s nadějí, že se zase objeví něco zajímavého.
Spořilov máme rádi, jsme "staří" (bohužel už pomalu i věkem) spořilováci . Často vzpomínáme na to, jak byl Spořilov živou oázou, kde náměstí bylo skutečným obchodním a komunikačním centrem. Dnes je tomu jinak, ale přesto se zdá, že pomalu dochází ke změně.


Nepochybně k tomu přispěla restaurace Eureka, kam občas zacházíme na kus řeči (a také dobrého jídla) se svými přáteli. V poslední době jsme "objevili" Cappuccino Cafe. Pěkné tiché prostředí, vlídná, vstřícná obsluha a k posezení vše co s přáteli potřebujeme. Káva (výborná a řada druhů), zákusky, chlebíčky a pozor - skvělá zmrzlina s horkými malinami. (Ještě jsme nestačili všechno ochutnat.) Prostě jsme rádi, že tady taková kavárnička je. Můžeme kdykoliv zajít a posedět. Doporučujeme. Přejeme Vám i nám stále více čtenářů i zajímavých článků. Michael a Hana Joselovi