Vychází 5. číslo Spořilovských novin

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Z redakce, Vydáno dne: 07. 12. 2006

Spořilovské noviny č. 5Aktualizováno. V pátek 8. prosince 2006 vychází páté číslo tištěné verze Spořilovských novin určené našim známým, přátelům, zejména z řad spořilovské seniorské veřejnosti, kteří nemají přístup na internet. Tištěná ukázka obsahu Spořilovských novin obsahuje diskusní příspěvky k rekonstrukci Hlavní ulice, údržbě chodníků, ale i zprávy s obsahem souvisejícím s nadcházejícími vánočními svátky (vánoční koncert, o zacházení s vánočním kaprem nebo pozvánku na akci Čekání na Ježíška). Nechybí výsledky komunálních voleb (včetně zvolených zastupitelů za 2. volební obvod) a pozvánka na premiéru nového filmu Mr. Noona.

Tištěná ukázka internetové verze Spořilovských novin není žádným periodikem ani oficiálně distribuovanou tiskovinou. Páté číslo Spořilovských novin obsahuje čtyři strany. Čtenářům doporučujeme svůj černobílý výtisk stáhnout z internetu (v podobě pdf bude umístěn v rubrice ke stažení 8.12.2006 v pozdních večerních hodinách - ke čtení musíte mít nainstalovaný Acrobat reader) a dále šířit mezi své známé a sousedy.

Páté číslo vzniklo z technických důvodů v rekordně krátké době dvou hodin a má proto poněkud odlišnou grafiku než předchozí čísla. Spořilovské noviny č. 5 si můžete stáhnout zde.