Obchodní dům CENTRUM změní tvář

Autor: Tomáš Hromádka <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 23. 02. 2007

Věrný čtenář Spořilovských novin Jiří Sajvera položil redakci dotaz: "Jistě je vám známo, že se v obchodním středisku Centrum na Spořilově chystá rekonstrukce. Nepodařilo se mi zjistit, co je cílem rekonstrukce a jaké obchody se otevřou v září. Drogerie se údajně nevrátí, ostatní prý nevědí. "
Podrobnosti jsme zjistili přímo u provozovatele obchodního domu Centrum Regata Čechy, a.s.

"Obchodní dům CENTRUM projde zásadní přestavbou, jejímž cílem je poskytnout prodávajícím i zákazníkům maximální komfort," píše se ve vyjádření firmy.
"Architektonický návrh elegantně řeší nově přistavovaný modul hlavního vstupu s eskalátory a výtahem, kudy se návštěvníci pohodlně dostanou přímo od parkoviště do moderní prodejní haly ve 2. NP. Ta získá díky otevření i druhého protilehlého vstupu od stanic autobusů MHD charakter pro zákazníky příjemné obchodní pasáže se širokým spektrem zboží a služeb včetně nové restaurace, to vše na celkové prodejní ploše 1900 m2.
Atraktivitě objektu rovněž přispívají současní významní nájemci v 1. NP, k nimž patří supermarket Albert, Česká spořitelna, Česká pošta a sázková kancelář Fortuna.


Standardy objektu:
systémy elektronického zabezpečení EZS a EPS
bezbariérový přístup
toalety pro zákazníky
ostraha objektu

Nové centrum bude otevřeno v září 2007."