K rekonstrukci Obchodního domu Centrum

Autor: Čtenář Spořilovských novin <(at)>, Téma: Služby, Vydáno dne: 05. 03. 2007

Naše společnost Regata Čechy, a.s., která je ryze českým subjektem, zvolila citlivý přístup při přípravě této akce. Hlavní důraz je kladen na to, aby obchodní prostory odpovídaly současnému standardu, ale hlavně aby prodávaný sortiment a poskytované služby v jednotlivých provozovnách korespondovaly s potřebami této lokality. Nechci zde zatím taxativně vyjmenovávat sortiment jednotlivých prodejen, resp. služby jednotlivých provozoven, se kterými zde počítáme. A také zatím nechci uvádět, se kterými nájemci máme již podepsánu nájemní smlouvu na zrekonstruované prostory. Chtěl bych však uvést, že bude s největší pravděpodobností zachován sortiment všech prodejen, které byly v II. NP obchodního domu a bude rozšířen o další obory např. holičství, kadeřnictví, pedikůka, manikůra a kosmetika; zlatnictví a hodinářství včetně oprav šperků a hodinek a další. Plocha, která bude k dispozici nakupujícím se totiž připravovanými změnami výrazně rozšíří.

Rád bych se také vyjádřil k situaci kolem tolik diskutované Drogerie. Od bývalého najemce - společnosti Flamingo, s.r.o. , která tuto provozovnu do 28.2.2007 provozovala, jsme na konci minulého roku obdrželi výpověď nájemní smlouvy. Nás opravdu nelze vinit z toho, že bychom se snad ve svém objektu chtěli zbavit vysokosortimentní drogerie. Vzhledem k tomu, že tento obor pokládáme za velmi důležitý, byli jsme nuceni okamžitě hledat jiný subjekt, který se zabývá prodejem tohoto sortimentu. V současnosti je před podpisem smlouva s významným provozovatelem sítě drogerií, jehož prodejní plocha bude cca 300 m2 a tudíž doufáme, že potřeby nakupujících uspokojí.
Znovuotevření Obchodního domu Centrum připravujeme na září tohoto roku a doufáme, že potřeby obyvatel okolí bude plnit ještě lépe, než dosud.

Filip Votruba, ředitel
Obchodní domy Regata