Rekonstrukce OD CENTRUM probíhá bez větších problémů

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 12. 05. 2007

Rekonstrukce obchodního domu Centrum 12.5.2007 Po čase bychom čtenáře Spořilovských novin rádi chtěli informovat o průběhu rekonstrukce Obchodního domu Centrum.
Jak asi všichni zaznamenali, stavební práce začaly 2. dubna 2007 a zatím probíhají bez větších problémů. Zatím se zdá, že plánovaný termín otevření v průběhu září tohoto roku bude dodržen.
Nyní bych Vás rád předběžně seznámil s tím, co se nám povedlo a na jaké prodejny a provozovny služeb se můžete těšit a i s tím, co se nám dosud nepodařilo.

V přízemí, v prostorách současného zverimexu, který se přesune do 1. patra, bude otevřena velká lékárna, vpravo od vstupu bude nová větší prodejna květin a hned za vstupními dveřmi máme připravený prostor o rozloze 19 m2, kam bychom rádi získali provozovnu služeb, nejlépe opravnu obuvi a výrobu klíčů, či sběrnu čistírny, nebo jinou, pro okolní obyvatele potřebnou službu. Musíme se ale přiznat, že se nám to zatím nepodařilo a tímto bychom rádi oslovili i Vás, čtenáře Spořilovských novin, zda-li nevíte o někom schopném a šikovném, kdo by mohl mít o pronájem této provozovny zájem.
Ostatní prodejny a provozovny (Albert, Sázková kancelář Fortuna, Česká spořitelna, Pošta i Trafika) v přízemí zůstávají zachovány na stejné ploše.
Do 1. patra bude od parkoviště přístup eskalátory, nebo výtahem z druhé strany od Pošty po schodišti. Budou Vás zde čekat pravděpodobně tyto nové prodejny a provozovny: kniha, optika, zlatnictví a hodinářství včetně oprav šperků a hodinek, obuv, papírnictví, prodejna společenských oděvů i oděvů pro volný čas, velká drogerie, zverimex - akvaristika, který se sem přesune z přízemí a další prodejna oděvů včetně prodeje značky Quele.
Dále zde v menších stáncích bude prodej mobilních telefonů, zastoupení významné pojišťovny Axa a pravděpodobně prodejna tapet včetně dalšího sortimentu.
Ze služeb zde bude k dispozici solárium, kadeřnictví a holičství spolu s kosmetickým salonem a velká moderní restaurace, která však bude otevřena dodatečně, pravděpodobně až v závěru tohoto roku.
V 1. patře máme volnou ještě jednu prodejnu o rozloze cca 70m2 a jeden prodejní stánek o rozloze 25m2. Věříme ale, že i ty se nám podaří brzy obsadit.
V průběhu příštích měsíců si Vás dovolíme znovu oslovit a seznámit s dalším průběhem stavebních prací a doufáme, že i s posledními pozitivními novinkami v sortimentu nabízeného zboží a služeb.

Filip Votruba
ředitel
Obchodní domy Regata