Praha 4 chystá nové internetové stránky

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Veřejná správa, Zdroj: praha4.cz, Vydáno dne: 02. 07. 2007

Důvodem změny je především dnes již nevyhovující stav současného webu úřadu. Ten vznikl v roce 2002 a neodpovídá tak již požadavkům a nárokům, které návštěvník moderních webových stránek očekává.
Nová internetová prezentace tak přinese mimo jiné dnes již zcela standardní funkce - anketu, diskuse k článkům, telefonní seznam úřadu, fulltextové vyhledávání, textovou verzi internetových stránek apod.

Komise pro elektronický úřad Rady MČ Praha 4 na základě poptávky doporučila po vyhodnocení všech nabídek jako nejlépe vyhovující systém Publix. „Jedná se o moderní redakční webový publikační systém, který využívá například také Magistrát hl. m. Prahy, Praha 2, 7, 8, 13, 16 a 18,“ upřesnil starosta Prahy 4 Pavel Horálek.
Přes prázdniny bude probíhat postupné převádění dat ze stávajícího systému. Od září pak již budou nové internetové stránky Prahy 4 v řádném provozu.
Jaké funkce bude mít nová prezentace MČ Praha 4 v redakčním systému PubliX, si můžete prohlédnout na www.mcpraha16.cz nebo na www.praha7.cz.