Jiří Suchý zahájil výstavu fotografií ze Semaforu

Autor: Tomáš Hromádka <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 01. 10. 2007

Jiří Suchý v Řevnicích Někdejší Spořilovák Jiří Suchý zahájil 25. září svými třemi písničkami a humorem sobě vlastním výstavu fotografií Ivana Englicha - někdejšího divadelního inspicienta, který v 60. letech vytvořil více než 600 fotografií ze slavného Semaforu. V Galerii Salon No1 v Řevnicích je jen jejich malý zlomek.

Výstava je umístěna v prvním patře objektu tzv. Modrého domečku na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad. Galerie Salon No 1 je otevřena od od úterý do soboty od 10 do 17 hodin.
Je součástí Modrého domečku, který provozuje OS Náruč. To v ostatních prostorách vytvořilo pracovní místa pro spoluobčany, kteří z důvodů zdravotního znevýhodnění obtížně získávají pracovní uplatnění.
Modrý domeček od 1. října 2007 nabízí posezení v kavárně, veřejný přístup k internetu, služby kopírovacího centra a žehlírny. Návštěvníci se mohou těšit na kulturní pořady, výtvarné dílny, výstavy začínajících umělců a besedy. Návštěvu Modrého domečku lze spojit s výletem na Karlštejn nebo na Brdy za houbami.
Foto: Autor