Otevření OD Centrum se blíží

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 17. 10. 2007

Rekonstrukce obchodního domu Centrum 12.5.2007 Vážení čtenáři, rádi bychom se Vám omluvili za opoždění plánovaného otevření Obchodního domu Centrum. Ukázalo se, že potřebný rozsah rekonstrukce byl větší, než jsme čekali, ale došlo i k prodlevám na straně dodavatele stavby.Nyní však již opravdu plánujeme otevření Obchodního domu Centrum, které by mělo proběhnout v 1. dekádě příštího měsíce, či půjde-li všechno opravdu rychle, ještě v posledních dnech tohoto měsíce. O konkrétním datu Vás budeme v nejbližší době informovat i na stránkách těchto novin a zároveň bychom zde rádi zveřejnili i plánky jednotlivých podlaží s vyznačením konkrétních prodejen a provozoven služeb.
Velká většina předsevzetí, co se týče sortimentu jednotlivých prodejen a služeb nabízených jednotlivými provozovnami, se nám podařila splnit. Zbyly nám vůči Vám, ale i určité dluhy, z nichž nejvážnější jsou asi ty, že restaurace (Potrefená Husa) bude otevřena až na přelomu roku a dvě prodejny zahájí svůj prodej cca se 14ti denním zpožděním a dosud se nám nepodařilo zajistit kvalitního nájemce pro jednu prodejnu o rozloze 25 m2.
Přesto jsme přesvědčeni, že budete spokojeni. Čeká Vás totiž opravdu příjemné prostředí s širokou nabídkou zboží a služeb.


Filip Votruba
ředitel
Obchodní domy Regata