Rodinný klub Rybička – LISTOPAD

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Děti a školy, Vydáno dne: 02. 11. 2007

prezentace látkových plen a kurz tiskání na textil

Prezentace látkových plen
Také často zvažujete, zda plenky, které svým miminkům-batolatům kupujete, jsou vhodnou kombinací kvality a rozumné ceny? Uvažovali jste také o látkových plenkách, ale vlastně o nich nic nevíte?

Pak jistě uvítáte příležitost navštívit prezentaci látkových plen, která se bude konat ve středu 7. 11. 2007 od 10 hodin v prostorách rodinného klubu Rybička. Diskutovat o výhodách a nevýhodách látkových plen můžete s paní Bumbálkovou. Budete si moci prohlédnout a osahat různé druhy látkových plen (od kojeneckých až po trénovací), pobesedovat o jejich výhodách a nevýhodách.
Vstupné: pro členy klubu 30 Kč, pro ostatní 50 Kč

Kurz tisku na textil
Na pátek 16. 11. 2007 jsme pro Vás připravili kurz tisku na textil. Rádi dáváte pod stromeček originální dárky a ten pravý nápad ne a ne přijít? Přijďte si dárek vyrobit do rodinného klubu Rybička.
Pod vedením Hanky Malečkové můžete vyzdobit trička, tašky, prostírání. Používají se hotová razítka a barvy na textil, i když tvorba vlastních razítek je také možná.
Dětská trička, prostírání a tašky můžete zakoupit u nás nebo si doneste textil svůj. Cena kurzu činí 60-80 Kč, k tomu přičtěte případnou cenu trička, tašky, atd.
Těšíme se na Vás při společném vyrábění. Pokud váháte, zda se zúčastnit či nikoli, nechte se nalákat ukázkami na našich webových stránkách. Kromě uvedené ceny kurzu se platí běžné vstupné do RK Rybička ve výši 30,- Kč pro členy a 50,- Kč pro ostatní.

Pravidelný program
Rodinný klub Rybička je pro Vás otevřen od úterý do pátku, vždy od 9:30 do 12:30 hodin. Pravidelný program naleznete na našich internetových stránkách: www.mcrybicka.unas.cz

Najdete nás v budově mateřské školy v Trenčínské ulici 7. Spojení: bus 121, 170, 203 zastávka Severozápadní nebo 118 zastávka Depo Kačerov.

Těšíme se na společná setkání.