OD Centrum otevírá brány

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Služby, Vydáno dne: 06. 11. 2007

Aktualizováno."Rád bych vás informoval, že jsme dnes úspěšně prošli kolaudačním řízením obchodního domu Centrum," napsal nám před několika okamžiky Filip Votruba, ředitel Obchodních domů Regata.
Kolaudační rozhodnutí dnes současně podle pana ředitele nabyde právní moci, a proto se provozovatel domu rozhodl, že obchodní dům Centrum otevře co nejdříve, JIŽ ZÍTRA 7.11.2007 v 9,00 hodin.

Na fasádu bude dnes odpoledne umístěn banner s termínem otevření a současně byly umístěny tyto informace i na vstupy do obchodního domu. V nejbližší době ve Spořilovských novinách zveřejníme i informační leták v elektronické podobě k otevření OD Centrum.
AKTUALIZOVÁNO 7. listopadu: "Dnes přesně v 9,00 jsme po osmi měsících otevřeli zrekonstruovaný obchodní dům Centrum. Velmi si všichni přejeme, aby byli občané s jeho službami spokojeni. V současné době se ještě připravují k otevření zbývající tři prodejny (hračky, dámské oděvy s bižuterií a papírnictví). Rádi bychom, aby i tyto zbývající prodejny byly otevřeny do konce listopadu. V tuto dobu plánuje otevřít i nová restaurace "Potrefená husa", která jistě zaujme kvalitou poskytovaných služeb." Filip Votruba, ředitel