Spořilovští živnostníci, řemeslníci - ozvěte se!

Autor: Tomáš Hromádka <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Z redakce, Vydáno dne: 07. 03. 2008

Mnoho spořilovských občanů se obrací na naší redakci s prosbou o pomoc při hledání konkrétních služeb na Spořilově. Přitom jsme zjistili, že žádný takový přehled, seznam, katalog vlastně neexistuje, a tak problém s tím, kde sehnat komeníka, truhláře, instalatéra, opraváře topení, ale i třeba kadeřníka, nabývá čím dál aktuálněji na významu.
Jsme si vědomi, že jednoduchý přehled služeb na Spořilově, který před třemi lety vypracoval jeden z našich čtenářů při obchůzkách po Spořilově při venčení svého psího miláčka je již zastaralý,
proto vyzýváme všechny podnikatele a živnostníky - ozvěte se nám na mail noviny@sporilov.info - rádi Vás zařadíme do připravovaného katalogu. Důležité jsou pro nás informace: název firmy, předmět činnosti, kontakty (telefon, adresa, adresa provozovny, e-mail, web, otevírací hodiny atd.).

Navíc nabízíme těm živnostníkům a podnikatelům, kteří chtějí být na stránkách Spořilovských novin zvýrazněni, že tak mohou učinit oproti dohodnutému finančnímu daru na provoz a existenci Spořilovských novin poukázaném na účet provozovatele těchto stránek nejlépe složenkou (složenka poslouží zároveň jako doklad do účetnictví).