PETICE "ZA ZELENÉ TROJMEZÍ"

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 14. 03. 2009

Jak již možná někteří z čtenářů Spořilovských novin vědí, Toulcův dvůr bojuje nyní s aktuální hrozbou, že se v přírodní lokalitě Trojmezí v těsné blízkosti Toulcova dvora změní územní plán a velká část tohoto území se otevře možné výstavbě.
Přestože o tomto aktuálním problému se v až od tohoto pondělí a záměr bude projednáván již za 12 dní, rozhodli se členové - Základního článku Hnutí Brontosaurus Botič ze Střediska ekologické výchovy hl. m. Prahy Toulcův dvůr čelit tomuto nebezpečí prostřednictvím petice.
Petice tedy bude muset být ukončena k úterý 24.3.09, kdy musí být všechny petiční archy na Toulcově dvoře aby vše stihli zúřadovat.

CO MŮŽETE UDĚLAT VY?
- Informovat všechny vaše známé, o kterých si myslíte, že by je tato kauza mohla zajímat.
- Vytisknout petici a podepsat jí, dát jí podepsat vaší rodině (jen lidé nad 18 let, nemusí být občany Prahy), známým, spolupracovníkům, sousedům ... a dodat osobně do připravených schránek na Toulcově dvoře, či poštou na adresu: Ing. Jan Chvátal, Středisko ekologické výchovy hl. města Prahy Toulcův dvůr, Kubatova 1, 102 00 Praha 10, tak aby došly do úterý 24.3. 2009!.
- Petici budete moci také odevzdat na sběrných místech v okolních sídlištích, která budou označena plakátem. Seznam těchto míst bude zveřejněn na http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi.
- Pokud máte možnost sbírat plné podpisové archy ve svém obchodě či jiném veřejnosti přístupném místě , ozvěte se nám prosím na chvatal@toulcuvdvur.cz či na tel. 603 289 057.
- Přijďte se podívat na projednávání této věci na jednání zastupitelstva dne 26.3.2009.


Více aktuálních informací o tomto problému naleznete na: http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi/aktuality.html.
Chcete-li dostávat aktuální informace o vývoji kauzy, zaregistrujte se do mailinglistu na http://www.toulcuvdvur.cz/trojmezi/info.html