Přijďte se zchladit v neděli do tramwaye!

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Restaurace, Vydáno dne: 22. 07. 2010

Jak nás informuje Jirka Bejček Stehlíček z První Pivní Tramwaye: "Dneska má být ještě hrůza, ale v neděli, TUHLE NEDĚLI už má být jen sqělých 21°C a tak se přijďte zahřát na další úžasný ROAF, aneb Reprodukovaný Open Air Festival!"

K tanci a poslechu vám budou vyhrávat BLACK SABBATH. "Samozřejmě, že budou placatý masa na grilu fčetně grilovaných hermelínů a dalších lahůdek z dílny Vašík-Láďa☺.
Tak to je co bude z hlediska hudebního a nyní vjěci pivní: I tady chystáme novinky : A sice co už je pokusně navařeno je Witbier Rosemary od Petra Buriánka, aneb na zadání ALIANCE P.I.V. vytvořeno úplně nové pšeničné pivko s rozmarýnem! Dnes ho my aliančníci ochutnáme a po schválení nám ho Petr v Chýni navaří dostatečné množství tak, aby fšech našich pět (a v brzké budoucnosti šest) hospod ho mělo na čepu najednou!!!
Ale co je již navařeno, leží a dozrává to je (též na zakázku tentokrát jen mojí) úžasně hořká a zároveň krásně lehká TRAMWAY 11° !!!!! Je to sqělý Ale z dílny nejlepšího z nejlepších Jeníčka Šuráňů. Uvařeno v Pivovarském domě Martinem Vávrou pod Jeníčkovým pečlivým dohledem. Měl jsem včera možnost tu 11° ochutnat a je to nádherná raduna. Mám jich 9 sudů a tak si myslím, že se na fšechny dostane. Možná časem dám Hanzovi do Zlejch Časů, když bude hodně dlouho škemrat, jeden soudek, ať i ve ZČ poznají co je sqělý pivo ☺. On mi taky dal jeden soudek toho svýho Hard Time, tak jen aby jste se nedivili, že TRAMWAY 11° točí fšude ☺. Předpoklad naražení prvního sudu v Tramu je v příštím týdnu cca Čt, ale vám dám vědět bleskovým infem…"