Aktualizované informace k debatám a výstavě Trojmezí

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 06. 09. 2010

Koalice Trojmezí nabídla politickým subjektům možnost, jak oslovit voliče před podzimními komunálními volbami.
Problematika změn územního plánu v Trojmezí přilákala obrovskou pozornost pražanů (petici podepsalo během pouhých 11 dní na 16.000 lidí) a proto si koalice myslí, že zasluhuje pozornost politických subjektů kandidujících do zastupitelstev městských částí i hlavního města.
Vzhledem k tomu, že o budoucnosti této lokality budou rozhodovat především zastupitelé hlavního města a městských částí vzešlí z říjnových voleb, rozhodli se členové Koalice Trojmezí poskytnout obyvatelům okolních městských částí informace o stanovisku jednotlivých stran k této problematice. Jsou přesvědčeni, že právě problematika budoucnosti jednoho z mála přírodních a rekreačních území v blízkosti bydliště bude jedním z hlavních kritérií, podle kterých se budou rozhodovat při své volbě.

Na září a říjen tohoto roku plánují:

- výstavu „Pražské Trojmezí – zeleň nebo beton?“
Osm informačních panelů o hodnotách území a o problematice změn územního plánu. Vernisáž výstavy bude ve čtvrtek 16.9., výstava bude instalována na několika místech v okolí Trojmezí až do říjnových voleb.

- předvolební debaty
Do panelu debaty budou pozváni zástupci politických stran, vlastníků pozemků a zúčastní se jej vždy i zástupce Koalice Trojmezí.

Termíny debat jsou:
Praha 11 a 4 – úterý 5.10.2010 od 18:00 v TOP hotelu
Praha 15 – středa 6.10.2010 od 18:00 v jídelně ZŠ Kozinovo náměstí
Praha 10 – čtvrtek 7.10.2010 od 18:00 v SBD Zvonková