Jarní úklid Trojmezí bude v sobotu po Velikonocích

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 08. 04. 2012

Koalice občanských sdružení Trojmezí zve všechny Spořilováky na jarní úklid této chráněné lokality. Na základě našeho dlouhodobého tlaku politici před volbami slíbili, že v Trojmezí vybudují park a před rokem zastavili i změnu územního plánu, která by znamenala jeho zástavbu.
Co se od té stalo? Zástupci Koalice Trojmezí neúnavně dále jednají a vypadá to, že se něco děje. Přijďte se nás zeptat co, v sobotu 14. 4. 2012, kdy proběhne již třetí ročník populární akce "Úklid Trojmezí". Zaměříme se na úklid veřejných přístupových cest a veřejných volných ploch.


Úklid Trojmezí - sobota 14. dubna 2012 od 14:00 do 16:30
KDE SE SEJDEME?
PRAHA 4 : kontejner bude v zatáčce ulice Ke Spořilovu
PRAHA 10: kontejner bude na panelové cestě v prodloužení ulice U Záběhlického zámku v křížení s cestou k retenčním nádržím (blízko sadu).

Pytle a rukavice na úklid budou k dispozici.

POZOR NOVÉ - ZÁBAVA PRO VAŠE DĚTI
U kontejneru na Praze 10 jsme připravili aktivity pro vaše děti tematicky spojené s akcí- zábavné úkoly a hraní na téma "Odpady do přírody nepatří!" Určitě přijďte! Každé dítě dostane odměnu!

CO PO ÚKLIDU?
Pro všechny účastníky úklidu je tradičně od 17,00 hod. připraveno posezení u ohně a občerstvení v Toulcově dvoře. Oheň, buřty, pivo, limo. A společně můžeme probrat budoucnost Trojmezí.

Můžete podpořit naši činnost koupí originálního trička Trojmezí a přispět tak na konto veřejné sbírky "Zelené Trojmezí". Koupí našeho trička Trojmezí přispějete 30% z prodejní ceny 250,-Kč na veřejnou sbírku "Zelené Trojmezí". letak-trika

PROSÍME vylepte pozvánku na úklid Trojmezí i ve vašem okolí či ve vašem domě, kterou naleznete zde: uklid-2012

Těšíme se na Vás!

Renata Chmelová
za Koalici občanských sdružení Trojmezí
www.trojmezi.info