Centrum Chodov oslaví 7. narozeniny ve velkém stylu

Autor: Zasláno do redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 02. 11. 2012

Narozeninové oslavy Centra Chodov vypuknou v poledne 10. listopadu. V rámci této sváteční akce budou ale dárky zahrnuti především návštěvníci centra. Kromě soutěže o šťastných 77 700 Kč na zákazníky čeká lákavý program, jehož součástí je i casting na Českou Miss 2013, kterým provede Petr Vágner. Dále je pro hosty připraveno hudební vystoupení Olgy Lounové a Markéty Poulíčkové, služby stylistky zdarma, narozeninový dort, zábavné aktivity pro děti a VIP zóna pro členy věrnostního klubu Centra Chodov. Oslavy pod vedením Gabriely Partyšové vyvrcholí velkolepým ohňostrojem.Centrum Chodov připravilo pro své zákazníky u příležitosti 7. narozenin slavnostní den plný zábavy. Součástí akce bude casting na Českou Miss 2013, kterým provede moderátor a herec Petr Vágner, hudební vystoupení Olgy Lounové a Markéty Poulíčkové nebo služby stylistky po celý den zdarma. Na všechny budou navíc čekat lákavé narozeninové slevy a výhodné akce jednotlivých prodejen – například Victoria Magic, CrocsTM, s.Oliver nebo unikátních značek centra jako jsou ALDO, PALMERS, Inglot, SPLEEN a Kipling či nově otevřené prodejny brazilské obuvi Via Uno. Pro děti bude přichystáno oblíbené malování na obličej a balónky. Každý návštěvník může ochutnat narozeninový dort a věrní zákazníci Centra Chodov budou mít navíc k dispozici speciální VIP zónu. Oslavy, kterými provede Gabriela Partyšová, vypuknou v pravé poledne a vyvrcholí svátečním ohňostrojem.
„Naše centrum nabízí nadstandardní portfolio prodejen světových značek, které neustále rozšiřujeme o nové. Oblíbenost Centra Chodov mezi zákazníky potvrzuje, že jsou jak s nabídkou sortimentu, tak i služeb u nás velmi spokojeni. V rámci našich narozeninových oslav bychom jim za jejich přízeň chtěli poděkovat, a proto dárky budeme dávat my jim. Kromě zajímavého zábavného programu jsme totiž připravili i soutěž o lákavých 77 700 Kč,“ shrnula Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.
Centrum Chodov nabízí zákazníkům soutěž o šťastných 77 700 Kč, jejíž podmínkou je nákup za minimálně 200 Kč v jakékoli prodejně Centra Chodov od 27. října do 8. listopadu doložený účtenkou a zodpovězení soutěžní otázky na hrací kartě. Každý může svoji šanci na vítězství navíc zvýšit odevzdáním neomezeného počtu hracích karet. Slavnostní vyhlášení a předání ceny se uskuteční v podvečer narozeninových oslav v Centru Chodov. Vyhrávat se bude také na facebookovém profilu Centra Chodov, kde byla vyhlášena soutěž o nejlepší veršované narozeninové přání. Deset autorů příspěvků s nevyšším počtem hlasů bude odměněno párem módních Botasek Toxique.
Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.