LEPŠÍ BYDLENÍ PRO SPOŘILOVSKÉ

Autor: PR <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 06. 2013

SPOKOJENÝ KLIENT JE ZÁKLAD ÚSPĚCHU

S příchodem léta roste hlad po něčem novém. Slunce vlévá do našich žil novou energii a všichni máme chuť něco ve svém životě změnit nebo vylepšit ... třeba bydlení.

NEXT REALITYObyvatelé Spořilova mají velkou výhodu v tom, že jejich čtvrť patří tradičně k oblíbeným lokalitám. Pokud chtějí svoji nemovitost prodat a třeba se i podívat po jiné, mají nyní díky zvýšené poptávce velkou šanci na úspěšný prodej. Pokud se navíc obrátí na realitní kancelář NEXT REALITY GROUP a.s., mohou se spolehnout na maximální odborné zabezpečení celého procesu.

NEMÁTE-LI ZKUŠENOSTI, SVĚŘTE SE DO PÉČE ODBORNÍKŮ
Nejvýhodnějším termínem pro prodej domu či bytu jsou právě letní měsíce, kdy je díky příznivému počasí již tradičně zvýšená poptávka klientů, kteří se snaží právě v tomto období vyřešit nové zázemí pro svou rodinu.
Každý prodej/nákup je unikátní, proto si v NEXT REALITY můžete vybrat přesně ty služby, které pro úspěšný prodej potřebujete. V NEXT REALITY zaručujeme individuální přístup a nejvyšší možnou odbornost poskytovaných služeb. Každý, kdo se rozhodne prodat či koupit, pronajmout či si najmout nemovitost, by si měl nejprve důkladně promyslet důvody, proč chce k takové transakci přistoupit a kolik chce strávit času s její realizací. Nemáte-li zkušenosti v oboru nemovitostí, pak byste se měli svěřit do péče odborníků. Budete-li hledat sami, můžete ztratit mnoho času, většinou s nevalným výsledkem.

NEXT REALITY


ZÁKLADNÍ PRAVIDLA
Obrátíte-li se na solidní realitní kancelář s požadavkem na vyhledání nemovitosti a dohodnete se s ní na ceně, máte právo očekávat, že vám bude v dohodnutém čase předložena rozsáhlá nabídka nemovitostí dle vašich požadavků. Naše realitní kancelář vám poskytne přesně takové služby, a navíc nabídne i doplňkové služby spojené s následnou koupí či pronájmem vámi vybrané nemovitosti. Předností NEXT REALITY není jen komplexnost poskytovaných služeb s individuálním přístupem ke klientovi, ale navíc i rozsáhlá síť realitních makléřů a poboček, kteří mezi sebou sdílí informace. Díky společnosti Gepard Finance, může klient zdarma získat nejvýhodnější hypotéční úvěr na financování kupované nemovitosti.

DŮLEŽITÁ JE TRANSPARENTNOST A DŮVĚRA
Kompletní servis, transparentnost, osobní péče, jsou jen tím nejužším výčtem standardů, které realitní makléři NEXT REALITY dodržují. Klienti po celém Česku se k této realitní společnosti opakovaně vracejí, protože se mohou spolehnout na spolehlivé informace a komplexnost poskytovaných služeb. Specialistou na Spořilov je realitní makléř Martin Vlasák, který se na tuto lokalitu specializuje již několik let. Spořilov je jeho srdeční záležitostí. Vyrůstal zde a i nyní je toto místo jeho domovem. Jeho osobní přístup jistě ocení všichni klienti, kteří zde hledají rodinné domy a byty, výhodné nabídky s vybranými službami či poradenstvím zdarma.

AKCE NEXT REALITY PRO SPOŘILOVSKÉ DĚTI
Realitní kancelář NEXT REALITY vychází vstříc i rodinám s malými dětmi. Její zástupce najdete často na farmářských trzích na Roztylském náměstí, kde mají rodiče možnost zabavit děti na skákacím hradu NEXT REALITY. A zatímco si děti užívají volného pohybu, mohou si jejich rodiče v klidu popovídat o prodeji nebo nákupu nemovitosti se zástupci této oblíbené realitní kanceláře.

NEXT REALITY