Kinobus zaparkuje u Brumlovky

Autor: Redakce <noviny(at)sporilov.info>, Téma: Kolem Spořilova, Vydáno dne: 12. 08. 2016

Od 15. 8. do 18. 8. 2016 bude u Brumlovky otevřeno letní kino„na kolech“. Po loňském úspěšné projekci, která se setkala s velkým zájmem, bude tzv. Kinobus po čtyři večery promítat filmové trháky. Konkrétně půjde o poutavé snímky Nikdy není pozdě, Ant-Man, Vybíjená a Muž na laně. Kinobus bude umístěn u Baarova parku před Křesťanskou základní školou Elijáš.
Společnost PASSERINVEST GROUP spolu s Dopravním podnikem hl. města Prahy zve všechny filmové příznivce do letního kina. Již příští týden rozvine svoje promítací plátno populární Kinobus a přivítá všechny, kdo si rádi vychutnají dobrý film pod večerní letní oblohou. V ulici U Michelské školy v BB Centru, v těsné blízkosti Baarova parku, se budou ve dnech od 15. 8. do 18. 8. 2016 přibližně od 21 hodin postupně promítat čtyři úspěšné filmy: Nikdy není pozdě, Ant-Man, Vybíjená a Muž na laně.


Pro diváky budou připraveny pohodlné lavičky a k dokonalému vychutnání filmového zážitku nesmí chybět ani klasické „filmové“ občerstvení. Jen uvaděček trhajících lístky se návštěvníci nedočkají, vstup na všechna promítání je totiž zdarma.
Aktuální informace o programu Kinobusu zjistíte na facebookových a webových stránkách BB Centra nebo na webových stránkách Kinobusu.