Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám! Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
  • bez titulku:
    "Ten kostel je opravdu dominantou sporilova- Vzpominam si, ze jeste pred viteznym unorem tam bylo ka . . . " (90 let od vysvěcení kostela svaté Anežky na Spořilově)
  • bez titulku:
    "Tak snad nevjedou do parku..." (V rámci farmářských trhů se bude konat Den s IZS )
  • Jednou z vyznamnych osobnosti Sporilova:
    "byl rozhodne Jarda Kovar. Denne chodil na sokolske letni cviciste a trenoval.O ceskoslovensky rekord . . . " (100 let Spořilova - zachytíme společně vzpomínky?)
  • Vzpominm si:
    "na nalet na Prahu v unoru 45, pak jakbyl na namesti zrizen tabor pro Sudetaky, ale natohle nejak ne, . . . " (Velikonoce 1947, Bílá sobota, průvod na Roztylském náměstí)
  • gratulace za vytrvalost!:
    "Dvacet let je neuvěřitelná doba, hlavně mi to připomnělo, jak stárneme... Ačkoli již dlouho neSpořil . . . " (800 000 čtenářů, 2700 článků, 1200 fotografií a uplynulých 20 let)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
    "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
    "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
  • Farmářské trhy - aktuální informace:
    "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Farmářské trhy:
    "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
  • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
    "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)



  • Spořilovský kalendář
    <<  Říjen  >>
    PoÚtStČtSoNe
      1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31   

    Z redakce

    * 50.000 čtenářů Spořilovských novin

    Vydáno dne 21. 02. 2006 (1671 přečtení)

    120 Bylo vás již neuvěřitelných 50.000 !

    Ano, vás, čtenářů Spořilovských novin. Dnes - v úterý 21.února 2006 ve 22:06 hod. naše webové počítadlo (v pravé dolní části monitoru) zaznamenalo padesáti tisícího návštěvníka těchto nekomerčních, lokálních e-novin...

    Brzy uplynou dva roky od zahájení provozu internetové domény sporilov.info a Spořilovských novin. Čtenost novin se postupně zvýšila přibližně na úroveň cca 400 unikátních přístupů za den, což je více než skvělé číslo, vezmeme-li v úvahu, že se jedná o amatérské, lokální a nekomerční noviny, tudíž o nějaké reklamě nemůže být ani řeč. A přece,čtenáři si Spořilovské noviny našli sami. A jsou to nejenom čtenáři ze Spořilova, ale i z Michle, Chodovce, Chodova, Zahradního Města, ale i z mnohem vzdálenějších míst...

    Věříme, že se podařilo založit základní internetový rozcestník a jediný stálý a pravidelně aktualizovaný informační zdroj z této pražské čtvrti.

    I na základě vašich připomínek se je snažíme přehledně třídit do tématických rubrik. Těší nás i časté "bouřlivé" diskuse k článkům. Projekt obyvatele Spořilova zajímá, čtvrť ve které žijí jim není lhostejná a mají ji rádi. Za dobu provozu SN jsme zaznamenali jen šest negativních reakcí, což je v porovnání se stovkami kladných ohlasů směšné číslo.

    V současnosti už neexistuje na internetu tématicky ucelená stránka o Spořilově, kterou byste na Spořilovských novinách v odkazech nenašli.

    Na své "objevení" stále čeká projekt CHATka Spořilovka, aneb spořilovský CHAT. Již Třetí Spořilovský kviz vám Spořilovské noviny přinesou počátkem května. Čtvrté tištěné vydání Spořilovských novin vyšlo jako ukázka naší internetové práce před několika dny. Pochvalují si jej zejména starší čtenáři bez přístupu na internet.

    Těší nás i odezva "mobilních čtenářů", kteří si chválí WAPovou verzi SN a systém RSS.

    50 tisíc čtenářů odpovídá téměř čtyřnásobku počtu obyvatel Spořilova, a to nás zavazuje k další činnosti.

    Věříme, že Spořilovské noviny zůstanou pro Vás i nadále místem, kam rádi a pravidelně zavítáte a že i Vy sami v budoucnu přispějete vlastním článkem, reportáží, fejetonem, anketou. Současně bychom chtěli požádat ty z vás, kteří mají možnost a hlavně disponují lingvistickými schopnostmi s pomocí při překladu tohoto informačního článku o naší čtvrti. V nedávné době byla založena rubrika "International", ve které budou postupně veškeré možné jazykové mutace tohoto článku, případně mutace jeho zkrácené verze. V současné době máme hotovou anglickou a francouzskou verzi.

    Na spolupráci, na náměty a připomínky se těší Redakce Spořilovských novin.

    Mgr. Tomáš Hromádka – šéfredaktor a zakladatel Spořilovských novin

    Marek Mahdal, DiS. – redaktor Spořilovských novin



    [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
    Celý článek | Autor: Marek Mahdal | Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Jubilejních 50.000 návštěvníků Spořilovských novin

    Spořilovské aktuality
    05.10.2025: Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
    Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR (2025) za Prahu 4 a její jednotlivé -tedy i spořilovské - okrsky:zde.

    26.09.2025: Cestující z autobusu ať se ozve na linku 158
    Kdo cestoval ve čtvrtek 25. 9. 2025 okolo půl jedenácté večer autobusem MHD číslo 136 ve směru na Jižní město a byl svědkem rvačky v autobusu, ať se co nejdříve ozve na linku 158. K incidentu došlo kolem 22.30 v autobusu číslo 136 před příjezdem spoje na zastávku Lešanská v části metropole Záběhlice. Podle prvotního oznámení se jednalo o rvačku mezi několika muži. Výsledkem bylo pobodání dvou osob.

    03.09.2025: Vzpomínka na A. Spisara
    4. září se bude v modlitebně CČSH na Spořilově od 16 hodin konat vzpomínka na Aloise Spisara. Hosté vítáni.

    Starší aktuality


    Čtenáři od 31.5.2004

    Spořilovská kliknutí
    Celkem12498171
    Říjen128517
    Dnes5729

    Spořilováci na webu

    Nyní si čte web : 145 uživ.


    you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

    (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
    Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
    Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
    Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
    CENÍK INZERCE