Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Služby

  * Rekonstrukce OD CENTRUM probíhá bez větších problémů

  Vydáno dne 12. 05. 2007 (1626 přečtení)

  Rekonstrukce obchodního domu Centrum 12.5.2007 Po čase bychom čtenáře Spořilovských novin rádi chtěli informovat o průběhu rekonstrukce Obchodního domu Centrum.
  Jak asi všichni zaznamenali, stavební práce začaly 2. dubna 2007 a zatím probíhají bez větších problémů. Zatím se zdá, že plánovaný termín otevření v průběhu září tohoto roku bude dodržen.
  Nyní bych Vás rád předběžně seznámil s tím, co se nám povedlo a na jaké prodejny a provozovny služeb se můžete těšit a i s tím, co se nám dosud nepodařilo.

  V přízemí, v prostorách současného zverimexu, který se přesune do 1. patra, bude otevřena velká lékárna, vpravo od vstupu bude nová větší prodejna květin a hned za vstupními dveřmi máme připravený prostor o rozloze 19 m2, kam bychom rádi získali provozovnu služeb, nejlépe opravnu obuvi a výrobu klíčů, či sběrnu čistírny, nebo jinou, pro okolní obyvatele potřebnou službu. Musíme se ale přiznat, že se nám to zatím nepodařilo a tímto bychom rádi oslovili i Vás, čtenáře Spořilovských novin, zda-li nevíte o někom schopném a šikovném, kdo by mohl mít o pronájem této provozovny zájem.
  Ostatní prodejny a provozovny (Albert, Sázková kancelář Fortuna, Česká spořitelna, Pošta i Trafika) v přízemí zůstávají zachovány na stejné ploše.
  Do 1. patra bude od parkoviště přístup eskalátory, nebo výtahem z druhé strany od Pošty po schodišti. Budou Vás zde čekat pravděpodobně tyto nové prodejny a provozovny: kniha, optika, zlatnictví a hodinářství včetně oprav šperků a hodinek, obuv, papírnictví, prodejna společenských oděvů i oděvů pro volný čas, velká drogerie, zverimex - akvaristika, který se sem přesune z přízemí a další prodejna oděvů včetně prodeje značky Quele.
  Dále zde v menších stáncích bude prodej mobilních telefonů, zastoupení významné pojišťovny Axa a pravděpodobně prodejna tapet včetně dalšího sortimentu.
  Ze služeb zde bude k dispozici solárium, kadeřnictví a holičství spolu s kosmetickým salonem a velká moderní restaurace, která však bude otevřena dodatečně, pravděpodobně až v závěru tohoto roku.
  V 1. patře máme volnou ještě jednu prodejnu o rozloze cca 70m2 a jeden prodejní stánek o rozloze 25m2. Věříme ale, že i ty se nám podaří brzy obsadit.
  V průběhu příštích měsíců si Vás dovolíme znovu oslovit a seznámit s dalším průběhem stavebních prací a doufáme, že i s posledními pozitivními novinkami v sortimentu nabízeného zboží a služeb.

  Filip Votruba
  ředitel
  Obchodní domy Regata

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8520128
  Červenec50690
  Dnes218

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 84 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE