Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Mohlo by vás zajímat...

  Služby

  * Galerie Spořilov

  Vydáno dne 29. 10. 2009 (2152 přečtení)

  Galerie SpořilovMožná, že to nevíte - na Roztylském náměstí 39, asi 50 metrů nad Komerční bankou funguje GALERIE SPOŘILOV, kterou provozuje Mgr. Věra Vrbová.
  Majitelka galerie je rodilá "Spořilovanda", chodila sem na ZŠ Jižní a osud tomu chtěl, že se do místa svého rodiště vrátila alespoň trochu oživit, kdysi tak bohatý ruch na starospořilovském náměstí. A i když to není jednoduché, již třetí rok se o to pokouší.

  V minulém roce začala začala spolupracovat s Geofyzikálním ústavem AV ČR, letos se na půdě této instituce uskutečnila i módní přehlídka. Ke svým aktivitám pro Spořilovské noviny uvedla: "Víte, má činnost není jen o pustém obchodování, ale svým záběrem se pokouším zaplnit prostor ve službách a osobním přístupu k mým milým zákazníkům, kteří se ke mě snad rádi vrací."

  Galerie Spořilov aktuálně nabízí:
  Prodej: obrazy, grafiky, originální batikované oblečení, umělecké šperky, keramika, dárky…

  Rámování, paspartování obrazů, fotografií, plakátů, certifikátů, výšivek, dekoračních předmětů, zrcadel, květin, brouků atd. i ve velkém množství. Napínání pláten. Velký výběr rámů i paspart za příznivé ceny. Sklo i antireflexní. Laminace do matu i lesku.

  Galerie spojuje nabídku služeb s potěchou pro oko. V naší malé galerii můžete nejenom prohlédnout, ale i zakoupit vybraná díla našich výtvarníků: umělecké šperky, obrazy, grafiky, keramiku, kovářské výtvory, dárky, hedvábné šátky, originální oblečení – trička, tílka, šaty i v nadměrných velikostech, dekorační předměty atd.

  Je zde umístěna i astrologická poradna - najít s vlastní duší to správné spojení je důležité, proto nabízí i výklad z tarotových karet nebo vypracování a výklad horoskopu. Zdejší „čarodějka“ věří, že ten, kdo si ji najde, tomu může osvětlit řadu souvislostí z jeho života a najít to nejlepší řešení pro přítomnost i budoucnost. Nejdůvěryhodnějším doporučením je osobní zkušenost.

  Zajištěny jsou zde i drobné opravy oděvů - výměny zipů i v bundách, zkracování oděvů – kalhot, sukní šatů, drobné úpravy atd.
  Galerie má otevřeno Pondělí, středa, pátek 13,00-18,00, Úterý a čtvrtek 10,00-12,00 13,00-18,00 hod.
  Akce: OD 1. října 2009 PŘEDVÁNOČNÍ SLEVA NA VYBRANÉ ZBOŽÍ. V PRODEJI TAKÉ VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ POUKÁZKY V HODNOTĚ OD 100 KČ. Od 1. listopadu do 23. prosince 2009 prodloužená otevírací doba do 19,00 hod.

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Redakce | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8239957
  Květen115874
  Dnes593

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 98 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE