Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Kolem Spořilova

  * Dětský den v TA KAVÁRNĚ pod taktovkou pracovníků společnost dm drogerie markt

  Vydáno dne 15. 06. 2012 (1171 přečtení)

  Dne 1. 6. 2012 se v TA KAVÁRNĚ konal historicky první dětský den a čtyři pracovnice drogerie dm se rozhodly dobrovolně pomoci s jeho uspořádáním. Své dojmy popsaly následujícími slovy: „Vzhledem k tomu, že jsme ani jedna nevěděly, čeho se příprava dětského dne pro děti z Jedličkova ústavu týká, tak si myslíme, že se akce podařila i přes nepřízeň počasí. Pan Kučera nechal soutěže pro děti a organizaci zcela v naší režii. Při troše improvizace jsme pro děti vymyslely docela dobrý program. Největší radost měly děti z našich firemních balónků, které měly za úkol pomalovat. Další soutěž byla jízda mezi kužely a následná střela na branku nebo hod šiškou na namalovaného medvěda. Akce se týkala dětí z prvních a druhých tříd, děti byly za všechno velmi vděčné a my si to s nimi užily. Hodnotíme náš den jako velmi úspěšný a již dnes přemýšlíme o příštím roce, co vymyslíme pro děti nového, jestli se tato akce bude opakovat. Všem se nám to líbilo a doufáme, že dětem taky.“

  Své dojmy z přípravy dětského dne nám sdělil i pan Jiří Kučera z TA KAVÁRNY: „Vyhráli všichni. Děti si prošly atrakce a výborně se bavily, slečny jim umožnily strávit příjemný čas v rámci dětského dne, spojily příjemné s užitečným a díky tomu, že využily nabídky své firmy strávit jeden pracovní den dobrovolnou činností, mohly strávit příjemný den v příjemné kavárně. TA KAVÁRNA a společnost dm společně otestovali „páchání dobra“ jménem firemního dobrovolnictví a ujistili se díky tomu, že pomoc neziskovým organizacím rozhodně nemusí být jen finanční. Spolupracovníci se tak mohou cítit dobře, protože pomáhají tam, kde to je skutečně třeba a jak známo, spokojený zaměstnanec je k nezaplacení.“

  Neobyčejná kavárna
  TA KAVÁRNA je klubová kavárna Jedličkova ústavu, její činnost nám přibližuje pan Jiří Kučera, trenér a fundraiser kavárny: „Není to jen tak obyčejná kavárna. Je to tréninková kavárna pro lidi s tělesným postižením. Za pultem zde potkáte lidi, kteří neměli žádné pracovní zkušenosti, popřípadě je měli jen minimální, než začali pracovat u nás. Tady procházejí ročním tréninkem, během kterého se učí připravovat teplé i studené nápoje, pracovat s pokladnou a fungovat jako běžný zaměstnanec. Krom toho se učí prezentovat se, komunikovat s lidmi, psát životopisy, umět si říct, co dokáží a co třeba naopak dělat prostě nechtějí. Do toho se na vás pěkně usmějí a zeptají, co byste si přáli, zda špaldový dortík z biopekařství, kakao s domácí šlehačkou, nebo raději nějakou tu bezlepkovou dobrotu. Kdo má to štěstí sledovat jejich vývoj po celý rok, vidí, jak se v této kavárně lidé vyvíjí a dozrávají, získávají sebevědomí a utvrzují se ve vědomí své vlastní užitečnosti. Radost pohledět.“

  dm dobrovolnický den
  U příležitosti oslav 20 let dm na českém trhu se dm rozhodla vyhlásit pro své spolupracovníky historicky první dm dobrovolnický den. V období od dubna do června 2012 tak věnuje každému aktivnímu spolupracovníku jeden pracovní den, který spolupracovník může strávit dobrovolnickou činností ve spolupráci s vybranými organizacemi z ekologické a sociálně-kulturní oblasti. V rámci dm dobrovolnického dne dm spolupracuje kromě jiného s Českým svazem ochránců přírody, Charitou ČR, SOS dětskými vesničkami, Fondem ohrožených dětí, ale také s menšími neziskovými organizacemi, domy seniorů, dětskými domovy či charitativními spolky. „Celý tento rok nás provází motto „Více ze života“ – a právě tím bychom chtěli obdarovat naše spolupracovníky a všechny, kterým pomáháme v rámci této iniciativy. Je pro nás velice důležité, aby z ní těžily obě strany a nasbíraly nové cenné zkušenosti. I kdyby tuto možnost využila pouhá polovina všech našich spolupracovníků, přispějeme společnými silami k dobré věci!“ říká Gerhard Fischer, jednatel společnosti dm Česká republika.

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8548145
  Červenec78707
  Dnes3377

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 137 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE