Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30      

  Mohlo by vás zajímat...

  Doprava

  * Modré parkovací zóny na Spořilově NEBUDOU

  Vydáno dne 12. 02. 2016 (2449 přečtení)

  Jak jsme vás informovali na stránkách SN (14.1.2016) návrh na zřízení MPZ, zde na Spořilově, se nesetkal s pochopením místních občanů a vyvolal značný odpor. Občanské sdružení Spořilov se následně zapojilo do jednání s vedením radnice MČ Praha 4 a dosáhlo zásadní změny - MČ od záměru zřízení MPZ na Spořilově ustoupila.  Dne 3. 2. 2016 bylo v souladu s příslibem p. starosty Štěpánka svoláno na radnici jednání, kterého se za MČ zúčastnil pan místostarosta Ing. Zdeněk Kovářík a za občany a sdružení JUDr. Boudná, Ing. arch. Hradečná, p. Chytráček a Ing. Vaněk.
  Na tomto setkání byly zástupci občanských sdružení ujištěni, že radnice nadále netrvá na zřízení parkovacích zón na Spořilově, a že vedení radnice pověřilo odbor dopravy, aby zajistil na MHMP a TSK ukončení příprav na jejich zřízení v naší oblasti - tedy v původně navrhované jižní části st. Spořilova.
  Vítáme tuto změnu postoje vedení radnice a děkujeme tímto všem zastupitelům a funkcionářům, u kterých jsme našli pochopení pro naše argumenty, a jejichž rozhodnutí nakonec věc přivedlo k rozumnému konci a dohodě s občany.
  Jmenovitě pak děkujeme panu starostovi Petru Štěpánkovi za pochopení naší situace a zaštítění změny požadavku směrem k MHMP - zrušení záměru pro Spořilov.
  Děkujeme také panu Chytráčkovi a spořilovské veřejnosti za hojnou účast na veřejném setkání 12. 1. v ZŠ a zejména za jasné vyjádření většinového názoru a odmítnutí záměru zřízení MPZ. Děkujeme řadě občanů za často spontánní podporu a pomoc při přípravě materiálů, jednání se zástupci města i deklarovanou podporu právníků s přípravou uvažované petice.

  Aktuální vyjádření na webu radnice: http://www.praha4.cz/Praha-4-pozaduje-vyjmuti-casti-Sporilova-ze-zon-placeneho-stani.html

  Za Občanské sdružení Spořilov Jindřich Vaněk.

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Jindřich Vaněk | Počet komentářů: 31 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8042831
  Duben45861
  Dnes1695

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 113 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE