Spořilovské noviny
Stáhněte si | Spořilovské odkazy| Facebook: Spořilov a jeho historie |  

Komentáře

ke článku: Proslov na happeningu 26.3.2012 - Praha patří lidem, ne autům
ze dne 01.04.2012, autor článku: RNDr. Jana Růžičková, CSc.

Komentář ze dne: 25.04.2012 13:02:29
Autor: (@)
Titulek: to zase jsou věci - Bodenlos - nový Tučňák
A) Aktuálně zvažujeme navýšení protihlukového valu u Spořilovské! (No to nám hodně pomůže a oddálí to plky o investicích i další řešení)
B) Dále se připravuje studie tram.trati na JM přes Spořilov, jejím smyslem je odlehčení céčku. Developerské projekty na JM hrozí, že metro bude přijíždět přeplněné!

Ptám se pana Bodenlose: "Proto jim tam prodloužíme i tramvaj (jako předtím autobus č.136), aby na Spořilov přijížděly narvané a Spořilováci už neměli žádnou variantu snesitelné, kultivované trasy MHD????!!!!! Nehledě na hluk a další "výhody" pro Spořilováky!

Reakce na komentář
"to zase jsou věci - Bodenlos - nový Tučňák"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Spořilov byl za první republiky součástí obvodu, který byl označen číslovkou (slovy)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Spořilovská výročí

1985 - První ročník Geofyzikálního běhu v Krčském lese (pořádá Geofyzikální ústav AV ČR) »

you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny, archiv novin z let 2004 - 2025  
Správce archivu: Mgr. Tomáš Hromádka. Bez souhlasu správce archivu nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Kontaktní e-mail hromadka@centrum.cz