Spořilovské noviny
Stáhněte si | Spořilovské odkazy| Facebook: Spořilov a jeho historie |  

Komentáře

ke článku: Pietní vzpomínka na Roztylském náměstí
ze dne 29.04.2014, autor článku: Vladimír Prchlík

Komentář ze dne: 01.05.2014 14:04:35
Autor: (@)
Titulek: Kavky jako od Kafky.
Díky vymývání mozků veřejnoprávními médii se vedou nekonečné diskuze, jestli to byli fašisti nebo nacisti. A odvádí se pozornost od toho, že Čechy vraždili Němci! V opačném případě několika poválečných excesů při odsunu se nikdy nezapomene zdůraznit to, že Češi ubližovali chudákům Němcům. Moji kladenští příbuzní vždy říkali, že Lidice vyvraždili Němci!

Reakce na komentář
"Kavky jako od Kafky."

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

Spořilov byl za první republiky součástí obvodu, který byl označen číslovkou (slovy)

  

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny, archiv novin z let 2004 - 2025  
Správce archivu: Mgr. Tomáš Hromádka. Bez souhlasu správce archivu nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě. Kontaktní e-mail hromadka@centrum.cz