Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Problémy má ODS i v Praze 4 (...a na Spořilově)
  ze dne 19.06.2006, autor článku: Redakce

  Komentář ze dne: 19.06.2006 13:08:16     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Záběhličan (@)
  Titulek: Komunální politici
  Díky za článek. Myslím, že to není třeba nijak dál komentovat, snad jen to, že je mi z toho a blití :(

  Komentář ze dne: 19.06.2006 16:11:08     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - SpořiLOVEník (@)
  Titulek: Redakce poskokem ČSSD?
  Od článku poslance ČSSD Karla Černého (http://www.psp.cz/home/poslanec/354/) snad ani nemohu čekat, že bude vychvalovat ODS. (Stejně jako Sparťan nikdy Slávistovi do kabátu nepomůže) Naopak - jak jsme již zvyklí - je jasné, že na ni bude házet ty největší bobky, co nalezne.

  Fakt mě mrzí, že redakce Spořilovských novin se degraduje zveřejněním odkazu na takový článek.

  Komentář ze dne: 19.06.2006 21:54:05     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Už několikrát jsme psali, že Spořilovské noviny jsou nepolitické (neutrální). Píšeme jen o všem co má blízko ke Spořilovu jako takovému. Občas také některé články přejímáme, případně na ně upozorňujeme přímým odkazem v textu. To je případ i tohoto článku. Nic víc, nic míň.

  Hezký večer

  MM

  Komentář ze dne: 20.06.2006 01:57:26     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Milovník Spořilovník (@)
  Titulek: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Haha. "Je to o to smutnější, že Občanská demokratická strana na Spořilově vyhrála parlamentní volby." Na takové nepolitické a neutrální průpovídky jsem prostě alergický.

  Kvalita SN je dlouhodbě skvělá, ale vždycky se občas najde nějaká poznámka, která mi dokáže zkazit náladu. (Noviny čtu proto, abych se něco dozvěděl o Spořilovu. Politický názor si chci utvářet rozhodně někde jinde)

  S upřímným pozdravem

  Milovník Spořilovník

  Komentář ze dne: 20.06.2006 07:59:56     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vážený čtenáři Milovníku Spořilovníku :-)))

  jakmile se podobný případ dotkne kterékoliv politické strany a současně to bude mít nějakou spojitost s naší čtvrtí, tak, pakliže ten článek vůbec v monitoringu tisku zaregistrujeme (2 lidi v redakci a cca 2 - 3 lidi čtenáři, kteří nás čas od času upozorní na nějakou zajímavou informaci ze Spořilova), podáme o tom zprávu. Jinak díky za přízeň. :-) Jak jste jistě postřehl, už delší dobu jsme na SN nepsali o kvalitách nákupních centrech v naší globalizované společnosti, na které jste také reagoval, tak to přeci můžeme kompenzovat nějakou tou "aférkou"...., ne ??? :-)

  MM

  Komentář ze dne: 21.06.2006 23:50:16     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Jan Schneider (janschneider@centrum.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vážený Marku,

  nikdo Vám neupírá právo přejímat zprávy z jiných (i pochybných) zdrojů. Ovšem tento článek jste na portálu spořilovských novin uvedli tak, že jste ho zároveň, a to bez jakékoliv znalosti poměrů a faktů, vyhodnotili jako pravdivý a na jeho základě jste publikovali i svůj verdikt. Cituji: "V textu je na několika místech zmíněna i místní spořilovská buňka ODS. Je to o to smutnější, že Občanská demokratická strana na Spořilově vyhrála parlamentní volby." V takovém případě se ovšem nemůžete divit, že po Vás někteří lidé budou chtít objasnění tohoto stanoviska.

  Co se týče monitoringu tisku týkajícího se Prahy 4, vřele doporučuji návštěvu zrenovovaných stránek www.odspraha4.cz , na kterých se objevují články týkající se Prahy 4 a kde zároveň existuje možnost diskutovat o jejich obsahu (ale i jiných problémech) se zástupci ODS i radnice.

  Jan Schneider, člen místní rady ODS Spořilov

  Komentář ze dne: 20.06.2006 09:20:55     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  myslím, že je na místě kritizovat spíše práci politiků než SN.
  A to padni komu padni. Ostatně CSSD a ODS jsou jedni za 18, druzí bez 2 za 20. :-(

  Komentář ze dne: 21.06.2006 11:19:17     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - OP (@)
  Titulek: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vážená redakce, je opravdu potěšující, že máte opravdový "zájem" o prosperitu a rozvoj Spořilova. Pak člověk dost dobře nechápe proč Vám vadí, že na Spořilově funguje silná a vlivná organizace ODS. Tak silná a vlivná, že z jejího středu pochází starosta i předseda celé Prahy 4. Jistě nejste poskoky ČSSD, ale váhal bych zdali nejste poskoky těch, kteří prohráli ve "čtyřkové" ODS. Prohráli lukrativní veřejné zakázky a teplá místečka. V dnešním vedení "čtyřkové" ODS nesedí nikdo, kdo by byl jakkoli spojen s jakýmikoli veřejnými penězi či funkcemi. A to je přece ten problém! Předseda Spořilovské ODS Pavel Horálek intenzivně, díky své pozici i v pražské ODS, pracuje na řešení problémů naší čtvrti jako je především parkování a neutěšený stav některých komunikací. Máte v redakci pocit, že by bylo lepší, kdyby Spořilovská ODS byla slabá a na okraji, jako v minulosti? Silná a nelítostná kritika by byla naprosto na místě při prokázání neloyality ke své čtvrti, při prokázání zájmu jen o svůj břich a ne Spořilov. Pokud pánové Šmíd z Kunratic (příjemce nemalého pemza veřejných zakázek v posledních čtyřech letech) a Staník z Novodvorské (místostarosta pro privatizaci), z jejichž okruhu tyto články pochází, roní slzy nad ztracenými funkcemi či penězi, pak si naopak myslím, že je to pro Spořilovskou ODS to nejlepší vysvědčení (a dodávám - konečně). Tito pánové se Spořilovské ODS bojí jak čert kříže, což je dobrá zpráva nejen pro Spořilov, ale i pro celou "čtyřku". Vámi uvedený článek byl, jistě shodou okolností, uveřejněn v den primárek ODS na Praze 4. Spořilov má na volitelných místech kandidátky 4 kandidáty, tedy 1/5 z celé Prahy 4! Nechť soudný čtenář posoudí, je-li to ku prospěchu či neprospěchu Spořilova. Konečně samotné primární volby ODS na Praze 4 rozhodly v poměru 86,5 ku 13,5 procentům v neprospěch pokračování politiky ve stylu Šmíd-Staník. Jistě si okruh kolem těchto pánů neodpustí další články proti Spořilovu, ale co je téměř jisté - v listopadu půjdou od koryt! A doufejme, že natrvalo. Přeji redakci hodně úspěchů při propagandě proti vlastní čtvrti, promiňte při "přejímání článků".

  Komentář ze dne: 21.06.2006 11:56:25     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Dobrý den,

  drtivá většina článků (troufám si odhadnout tak 95 %) vzniká přímo v "Redakci SN", občas nějaký článek převezmeme nebo dáme na něj link - to je případ tohoto, pro vás tak "kontroverzního" článku. Osobně mi je jedno, jaká je vnitřní situace v jakýchkoliv stranických buňkách a místních sdruženích. Opakuji, že nikdo z nás nesjme ani poskoky ČSSD ani "opozičních lidí" v rámci ODS na Praze 4. Článek byl ten den "nalezen" v monitoringu tisku. S vašimi slovy typu propaganda atd...prostě nemůžu souhlasit.

  MM

  Komentář ze dne: 21.06.2006 20:44:22     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - OP (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Marku, to vše co říkáte by byla nezpochybnitelná pravda - kdyby - kdybyste nebyli k nadpisu toho článku přidali dovětek že na Spořilově je problém také. Naopak, Spořilovská ODS je dnes v rámci Prahy 4 velmi silná a je jen na občanech Spořilova, zdali dokážou ve spolupráci se Spořilovskou ODS toto využít ve prospěch své čtvrti. Dříve se hodně investovalo do Podolí, ještě dříve do Michle a ještě předtím do Nuslí. Teď když má navrch Spořilov, tak si to vzájemně nekažme. Marku, ve skutečnosti je mi jasné, že nepracujete ani pro ČSSD ani pro chytráky typu Šmída a Staníka, ale prosím, prosím, přemýšlejte příště jestli (byť neúmyslně) jen nesloužíte zájmům pár "šibalů". Minimálně se příště alespoň zeptejte.

  Komentář ze dne: 21.06.2006 22:11:35     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Zdravím Vás,

  s tímto se prosím, obraťte na kolegu Tomáše Hromádku. V této fázi poměrně rozprouděné diskuse už musím reagovat poněkud "alibisticky" - o komunální politiku se téměř nezajímám a tento článek - (Problémy má ODS i v Praze 4 (...a na Spořilově) jsem v rámci publikačního systému do Spořilovských novin nepřidával.

  Přeju Vám hezký večer.

  MM

  Komentář ze dne: 21.06.2006 12:59:58     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - vit.skalicky (@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vážený OP,

  díky za zasvěcený pohled, snažím se tomu rozumět. Ten článek o radnici ale není o Horálkovi, nebo se mýlím? A to, že ve "vedoucích funkcích" není nikdo, kdo je spojen s našim rozpočtem, neznamená, že musím akceptovat p. Soukupa,nebo ano? Podle toho, co jsem o něm našel na internetu, řídí přímo či "metodicky" téměř celou radniční agendu (přeháním). Nicméně, po vzoru tuctových politických detektivek, mohu si myslet, že ten, kdo "ovládá" Soukupa, ovládá radnici, nebo ne? A jste-li, vážený OP, Ondřej Palounek, nemám nic proti Vaši minulosti, pokud to, co jsem si přečel, je pravda. Ale víte, vypadá to blbě, když Vaše a Soukupova minulost-přítomnost se takto poskládá, pak slova o "silné" ODS zanechávají rozpačitý dojem.

  Komentář ze dne: 21.06.2006 21:31:33     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - OP (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Neovládám Soukupa, na to je příliš silný hráč. A ani k tomu nemám důvod, on má důvěru části členské základny, stejně jako já. Daleko lépe byste mohl říci, že ovládám radnici, protože starosta je ze Spořilova. Ani toho však neovládám já ani nikdo jiný. Rozpačitý dojem Vás hned přejde, pokud se půjdete zeptat, kolik mám z radnice veřejných zakázek. Ušetřte si cestu - ani jednu, nikdy. Dovolím si tvrdit, že jsem díky tomu nezávislý a neberte to jako zpupnost, jsem na to také hrdý. Moje firma je schopna fungovat na 100 procent v soukromém sektoru. Současný předseda Spořilova je na tom naprosto stejně. Dovolím si říci, že to je právě problém těchto "šíbrů" - Spořilov se nedá koupit. Naše hlasy se nedají vyměnit za nějakou zakázečku, jen a jen za solidní politiku. Pro někoho je to fair, pro někoho nepřekonatelný problém.
  Ale abych byl fair, jakkoli je ČSSD naším ideovým soupeřem stejně tak přeji Spořilovu i vnitřně silnou ČSSD, je to jen ku prospěchu toho, co občany na komunální politice zajímá. Jednu věc mi ale věřte, duo Šmíd-Staník pro Vás neudělá nikdy nic. Přeji šťastnou ruku nad volební urnou.

  Komentář ze dne: 22.06.2006 19:46:28     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - vit.skalicky (@seznam.cz)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vážím si Vaši odpovědi, leč, a neberte to jako provokaci, není k věci.

  VS

  Komentář ze dne: 22.06.2006 18:52:57     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - spořilová k nesocan (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  je smutné sledovat nedostatek nadhledu místní buňky ODS, která se snižuje k napadání SN jen za to, že přetiskli - ba dokonce jen odkázali na článek.
  Redakce neudělala nic, za co by se měla stydět a za co by měla být napadána.
  Straníci se zjevně starají jen o to, zda se o nich dobře píše. Méně už o to, zda dobře vládnou a už asi vůbec ne o to, zda by mohli Spořilovu nějak prospět. Kde jsou nějaké návrhy, které by lidem ukázaly, že jsou prospěšní?
  Ozvou se jen, když na ně někdo ukáže prstem.

  A i proto tu žurnalisté jsou. Jestli je za něco vinit, tak jen, že ukazují jen občas a nesměle :-)

  Komentář ze dne: 22.06.2006 19:02:45     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: Redakce poskokem ČSSD?
  Vidíte, i mezi čtenáři SN jsou různé názory. Díky za "zastání" :-) a tímto už se k politice (v rámci tohoto článku) vyjadřovat NEBUDU.

  Hezký večer všem.

  Komentář ze dne: 20.06.2006 10:37:20     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - wich (janwich@seznam.cz)
  Titulek: Směšné
  Vydávat za autora článku, který obsahuje poměrně detailní informace o Pražské městské části (zde o Pha-4) poslance "nepřátelské strany" odněkud ze Žďáru nad Sázavou může jen negramot a hlupák.
  Navíc je to zcela zástupný problém. Proč jste si nevybral nějakého komunistu ( nebo republikána) z obvodu Vaší Prahy, bylo by to věrohodnější. Ale zřejmě jste z toho hnízda, poněvadž zvyk zabývat se autorem ( jednou exstarosta za ODS, jednou poslanec za ČSSD ...atd.) nikoliv OBSAHEM, zda např. je pravdivý,věcný a opírá se o fakta atd. - to je zvyk z totality.
  Není na místě řešit, kdo to napsal (?), ale co z toho je skutečnost !

  Komentář ze dne: 20.06.2006 12:24:38     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Marek (@)
  Titulek: Re: Směšné
  Jsme rádi, že se čtenáři SN zapojují do diskuse. Zpětná vazba se čtenáři je totiž to nejdůležitější. Budeme vděčni za jakoukoliv publikovanou informaci, která se týká Spořilova.

  Komentář ze dne: 21.06.2006 08:28:27     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Spořilovník (@)
  Titulek: Re: Směšné
  No tedy pokud odkazovaný článek považujete za seriózní, tak to je...ehm, ehm...trochu "zvláštní". Zkuste si ho přečíst. Takový článek řadím na úroveň bulváru - jak stylem psaní tak hrubkami v textu atd.

  Komentář ze dne: 20.06.2006 17:01:05     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Redakce SN (@)
  Titulek: Diskuse u původního článku
  Dosavadní diskuse u původního článku na http://www.ceskamedia.cz

  Článek - Radnice na rozcestí – lokální záležitost ?

  ___________________________________________

  19.06 15:50:16 autor: XXX
  itulek: Hezký článek
  Kašpare, ty grafomane, nepřipadáš si už trochu jako zoufalec?

  19.06 16:28:01 autor: OP
  Titulek: Kašpar
  Proč se Tomáši Kašpare, bývalý předsedo ODS na Praze 4, odvolaný za neschopnost a pokusy o čachrování s členskou základnou, respektive jejími počty, schováváš za pseudonymy? Myslím, že by mohlo být zajímavé, podívat se i na některé smlouvy, které uzavřela firma, v níž pracuješ, s radnicí Prahy 4 za doby tvého působení ve funkci. A což teprve silové pole kolem tvé osoby, a veřejné zakázky tohoto silového pole za poslední čtyři roky? To by se občan divil!

  20.06 10:07:20 autor: Jana Kolarova
  Titulek: Zoufalec
  jste tady jedine vy.

  20.06 09:58:05 autor: Jana Kolarova
  Titulek: Kvuli takovym lidem je mi z politicke situace na zvraceni. Volila jsem ODS z duvodu mensiho zla, oproti "paroubkovskym socanum", ale nevidim duvod, proc bych mela podporovat spinu ve kterekoliv strane. Pane Soukupe diky Vam muj hlas ODS v komunalnich volbach nedostane!!

  20.06 09:46:14 autor: Spořilovské noviny
  Titulek: Díky za zajímavý článek
  Hned jsme o něm přidali informaci do Spořilovských novin, které se snaží reflektovat veškeré dění v této nejlepší pražské čtvrti (viz www.sporilov.info). T. Hromádka

  19.06 16:40:33 autor: Aklab
  Titulek: Počítač je docela zrádný...!
  Reakce ve smyslu : ..."a Vy v USA bijete černochy!" nebo..."mám sice čtyřku z diktátu, ale někteří měli i pětku!" jsou úsměvné, hlavně když jsou zasílány z jednoho počítače (viz.shodné IP) a jednou podepsány OP, a podruhé pro změnu XXX...!

  ___________________________________________

  Komentář ze dne: 21.06.2006 15:35:00     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Fanoušek (@)
  Titulek: ODS v Praze 4 a komunální volby
  Dnešní MF DNES - Praha přináší článek:
  V Praze 4 povede ODS do voleb Ivana Staňková / 21.06.2006
  <br>
  Zdroj: Mladá fronta Dnes Datum: 21.06.2006 Název: V Praze 4 povede ODS do voleb Ivana Staňková Autor: ANDREA VOTRUBOVÁ Str.: 01 – Praha <br>
  <br>
  <br>

  Praha – Svého lídra do podzimních komunálních voleb už mají od pondělního volebního sněmu i občanští demokraté v Praze 4. V čele kandidátky stojí současná místostarostka Ivana Staňková, kterou přítomní členové oblastního sdružení zvolili poměrem hlasů 101 ku 16. Pokud dnes zastupitelstvo schválí i dostatečný počet volebních obvodů, kterých bylo v minulosti běžně pět, bude mít Staňková slušnou šanci vést radnici v příštích čtyřech letech jako starostka. „I přes jasný výsledek ale probíhal samotný sněm značně kontroverzně,“ přiznala včera Staňková. Negativní ohlasy padaly zejména na adresu místostarosty a radního pro školství Václava Soukupa, který se na kandidátce umístil pátý a zároveň jej oblastní straníci nominovali na druhé místo pro volbu do zastupitelstva hlavního města Prahy. „Několik dotazů se týkalo jeho údajného porušení autorských práv v minulosti, což pan Soukup na mikrofon popřel,“ věří Staňková svému kolegovi s tím, že jí dokonce ukázal dokument potvrzující zastavení trestního stíhání proti své osobě. MF DNES se včera snažila získat vyjádření radního Soukupa, ale měl vypnutý telefon. Egon Čierny, který proti němu v procesu svědčil, však tvrdí, že soud byl v únoru pouze odložen na neurčito do doby, než bude na Obvodním soudě pro Prahu 4 jmenován nový soudce. Jméno radního se však objevilo i jinde. Sporné bylo už jeho rozhodnutí o neprodloužení nájmu Polské škole v Boleslavově ulici, kterým se musel na žádost polského velvyslance zabývat kvůli hrozící mezinárodní ostudě i primátor Pavel Bém. „Fakt, že Soukup kandiduje do zastupitelstva magistrátu, zdaleka ještě neznamená, že tam nakonec skončí,“ zpochybnil naděje kontroverzního místostarosty člověk z vedení pražské ODS. Podoba zmíněné listiny bude jasná do konce června, většina kandidátek ODS do zastupitelstev městských částí své lídry až na pár výjimek už má. Volební sněm má proběhnout ještě v Praze 3, 8, 10 a 11.


  Komentář ze dne: 29.06.2006 09:34:56     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - v.tich (@)
  Titulek: Vůdcem je Horálek
  V tichosti se opakoval regionální sněm ODS na Praze 4. Soukup vadil těm nahoře. Vůdcem ODS pro komunálky v Praze 4 je Horálek.

  Komentář ze dne: 29.06.2006 10:52:07     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Retrospektivní pohled (@)
  Titulek: Re: Vůdcem je Horálek
  Z Vůdcova hlavního stanu (ČTK)

  Na včerejším shromáždění byl stranickými soukmenovci ODStraněn z vedení po vzoru z 30.6.1934 partajník Soukup. Sněm jednohlasně zvolil mladého soukmenovce Horálka, který se stal stranickým Vůdcem župy Praha 4.

  Vítězství v komunálních volbách ZDAR ! ZDAR ! ZDAR !


  Komentář ze dne: 30.06.2006 11:00:01     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Wich (janwich@seznam.cz)
  Titulek: Může někomu tak vadit text článku, že hovoří o popravě, soukmenovcích a roku 193
  Po několika dnech jsem se ze zvědavosti vrátil k diskusi k článku převzatému z internetových Českých médií. Přestože mezitím o situaci a mimořádném volebním sněmu i jeho výsledcích, informovaly i velké deníky ve svých tištěných vydáních (např. MFD, Právo...) následná diskuse ukazuje, že se zřejmě přece jen někdo musel následně "chytit za nos" a výsledky volebního sněmu příliš nevydýchal.
  K této úvaze mě vede skutečnost, že včerejší Právo informovalo, že mu nezvolený pan místopředseda poslal SMS, s textem ..."že byl popraven!". Komentáře zde na CHATU ze včerejška zase mluví o soukmenovcích, vůdci, nacismu, roku 1934 -a to jsou příliš silné a komunikaci či diskusi popírající výrazy.
  Ať už byl tedy "spouštěcí" článek napsán kýmkoliv. Komentáře diskutujících přisuzují autorství hned několika „psavcům“: tu jakémusi poslanci parlamentu za ČSSD odněkud z Vysočiny, tu pánům Šmídovi ( údajně příjemci ...“nemalého pemza veřejných zakázek v posledních čtyřech letech“...) nebo Staníkovi (místostarostovi pro privatizaci), jeden z diskutujících zase neomylně označil za autora ex-předsedu ODS na Praze 4, pana Kuchaře...?!
  Kdo si všechny diskuse a články bez zaujetí přečte, může zřejmě (tak jako já) dojít k názoru, že vše nasvědčuje tomu, že ve svém obsahu musel být námi všemi diskutovaný článek, který redakce převzala na tento web,alespoň zčásti pravdivý !


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8520060
  Červenec50622
  Dnes150

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 77 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE