Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Tomáš Töpfer vyhrál přesvědčivě doplňovací volby do Senátu
  ze dne 28.10.2006, autor článku: Redakce

  Komentář ze dne: 17.08.2007 16:22:13     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Antiradar (@)
  Titulek: Herec a senátor Tomáš Töpfer je pro radar
  Mnohé o senátorově způsobu myšlení prozrazuje jeho vysvětlení, že nebyl do Míšova vyslán českou vládou: „Přihlásil jsem se sám, dobrovolně… Nejel jsem lidi přesvědčovat. Oni by měli přesvědčovat mě, protože jsem jeden z dvou set osmdesáti jedna zákonodárců, kteří by podle ústavy měli hlasovat, zda na našem území budou umístěna cizí vojska či zda naši vojáci budou působit na cizím území.“
  <br>
  České provedení zastupitelské demokracie se zde předvádí v celé své ostudné nádheře. Před volbami politici škemrají u voličů, aby jim dali svůj hlas. Objíždějí zemi, hladí děti, zpívají písně, ztrapňují se na podiích, uplácejí gulášem a párky s hořčicí… Ale jen co jsou zvoleni - tu máš! Já jsem tvůj zástupce, já vím, co je pro tebe dobré. Budu hlasovat po svém a pokud chceš, abych hlasoval dle vůle svých voličů, tak to mne budeš muset, holenku, přesvědčit!
  TO MĚ TEDY ZAUJALO., celý článek si přečtěte na Britských listech http://www.blisty.cz/2007/8/ 17/art35864.html


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8416603
  Červen151977
  Dnes3493

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 149 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE