Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám! Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.



Spořilovský kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Komentáře

ke článku: Chystají se změny na linkách 136 a 260, budou pozitivní?
ze dne 26.02.2008, autor článku: Redakce

Komentář ze dne: 26.02.2008 21:44:35     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Josh (@)
Titulek: Zlepšováky DPP jsou stále k horšímu
No, mám takové obavy, že přes Spořilov pojedou z JM tak naprásknuté, že ve špičce se tam už nikdo nenacpe. V žádné studii jsem neviděl využití Spořilovské spojky pro MHD. Proč? Ta by si zasloužila ztratit dálniční charakter a přibrzdit ji trochu MHD. Autobus 136 najíždějící na ní v současné době u Mazdy dostane jednou pěknou pumelenici. Zdivočelé kamiony mu tam moc velkou šanci najet nedávají. Tramvaj by se tam při troše snahy taky vešla a nemusela by zničit poslední kousky zeleně, které na Spořilově ještě zůstaly. Nejšílenější variantu jsem viděl z Kačerova mostem na Hlavní a po ní po dnešním (pak už bývalém) zeleném pásu se stromy.

Komentář ze dne: 29.02.2008 11:48:20     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Filipes (@)
Titulek: Re: Zlepšováky DPP jsou stále k horšímu
Jo, jo - kolony jsou sice neprijemne, ale ten najezd primo do sjezdu ze sporilovske na spojku je vazne sebevrazedny - myslim, ze vyresenim tohoto (dle meho nazoru puvodne asi provisorniho) najezdy by se melo zacit.
Obcas to skoro vypada, jako by vedeni linky 136 bylo testem na ridice, co vsechno zvladnou - takze by si rozhodne peferenci zaslouzili.

Komentář ze dne: 27.02.2008 17:52:36     Reagovat
Autor: neregistrovaný - PaulKal (@)
Titulek: konečně!
dobrá zpráva pro ty, kteří se tam musí každé ráno MHD plazit....dost na tom, že autobusy (hlavně č. 136) nabírají zpoždění než na Spořilov přes celou Prahu dojedou... a přijíždí v dlouhých intervalech třeba tři najednou.

Komentář ze dne: 29.02.2008 12:41:49     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Tom (@)
Titulek: nocni linky
Nvrhuju nocni linky 136 Sporilov-Zelivskeho.

Komentář ze dne: 23.03.2008 10:09:10     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Pepin (pepin@quick.cz)
Titulek: TO JE OTAZKA...
To je otazka, jaky prinos to bude mit.
Nebude to znamenat, ze se kolony aut a kamionu potahnou celym Sporilovam vetsinu dne, jako dusledek omezeni na jeden pruh? Je to vubec v nasem zajmu?
Zasadni predpoklad, jak toto zmenit je dokonceni dalnicniho okruhu kolem Prahy. Sporilovsky problem vyresi usek PRUHONICE => BECHOVICE a napojeni smer ML. BOLESAV, HRADEC, TEPLICE. Do te doby nam vsechna doprava bude projizdet pod okny dnem i noci.
Mimochodem, zkuste ve 2:15 v noci pocitat projizdejici kamiony po Sporilovske spojce. Je to fakt sila!

Komentář ze dne: 14.04.2008 11:56:03     Reagovat
Autor: neregistrovaný - rik (@)
Titulek: odporuje to vyhlášce
Již v autoškole do každého nastávajícího řidiče hučí, že vozidlo nemá co dělat na tramvajovém vyvýšeném tělese. Pokud by se prosadila vyjímka - bude akorát chaos na křižovatkách (třeba u Kauflanu), kde pojede 213 rovně. Navíc to tento úsek nezachrání, pokud by nebyl pruh až do Bělocerkevský.

Komentář ze dne: 10.06.2008 11:54:14     Reagovat
Autor: neregistrovaný - Jan Schneider (jan.schneider@praha4.cz)
Titulek: MHD
Prosím všechny, kteří mají konkrétní náměty na vylepšení fungování MHD v oblasti Spořilova (případně i jiných částí Prahy 4), aby je směřovali do mého emailu, uvidím co se s tím dá dělat.

Spořilovské aktuality
24.11.2025: Napadl první sníh!
Dnes na Spořilově napadly první tři centimetry sněhu.

Starší aktuality


Čtenáři od 31.5.2004

Spořilovská kliknutí
Celkem12844071
Prosinec69005
Dnes2203

Spořilováci na webu

Nyní si čte web : 229 uživ.


you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

(c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
CENÍK INZERCE