Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Aplikace Kam s ním?:
  "Druhou, možná ještě "chytřejší" možností je použít web a mobilní aplikaci "Kam s ním? . . . " (Bezplatná linka Chytrá recyklace lidem poradí, kam s vysloužilým elektrem )
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Srpen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31       

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Lednové novinky z Tramwaye
  ze dne 17.01.2012, autor článku: Zasláno do redakce

  Komentář ze dne: 27.01.2012 20:29:56     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Martin (@)
  Titulek: stehlíčku
  děláš si reklamu co ty přiblblo?Mám rád SN a štve mě, když sem přispívají nespořilováci a hovada jako ty jiříčku...a dělají si reklamu, na svoje živnosti.Jen mě těší Jiříčku, že v době, co jsi se ke mě jako k zákazníkovi zachoval jako hovado, jsem měl služební cestu do DP a jako o bývalém zaměstnanci o tobě bývalí spolupracovníci mluvili slovy : jo ten "debil" co tu dělal dispečera.Tam tě asi měli prokouklého dřív.Škoda , že jsi nechodil Na Pahorek, ale když fungoval, to jsi jako svazák leštil bolševikovi kliky.Měj se jiřko jak chceš a aby ti na č..... narost nehet!Tvůj Martin

  Komentář ze dne: 27.01.2012 23:36:26     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: stehlíčku
  Naznačujete, že pravicový fanatik Bejček, byl také jedním ze zástupců druhu "Aktivní a nadšený za každého režimu"? No nakonec možná proto k němu zavítal ze staré známosti do tramvaje ten Voliňák Pružinskyj... Ta obsluha někdy bývá také dost RAJ.
  Ale co, piva kvalitní a dobrá a za nekuřáckou část dík!

  Komentář ze dne: 29.01.2012 00:05:17     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Martin (@)
  Titulek: Re: Re: stehlíčku
  To jo k Jyrkovi tam chodí honorace, asi máte pradu,hlavně pravice (dr.Čermák.... to je vůbec VIP).Přtom je jirka hipík.Obsluha máte také pravdu...někdy skvělá, jindy příšerná (stížnosti Jirka řeší k obrazu svému),dle dalších informací je to také dáno množstvím konopného kouře.A s tím naznačení...to byla informace od bejčkových bývalých spolupracovníků...jo ten co tu dělal dispečera, to byl pěknej vůl.Tak co si o tom myslet.Mě už nějak zastydlé máničky začínají s...t.Zdar Martin

  Komentář ze dne: 29.01.2012 19:51:43     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Re: Re: stehlíčku
  Ale co se musí nechat, ta Aliance PIV je vskutku dobrý počin!

  Komentář ze dne: 30.01.2012 21:05:55     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Re: stehlíčku
  Co dobrý počin?Proč....piva asi dobrý, obsluha více než náladová, prostředí odporně zakouřené!Celkem známka 4-.Pětku si zaslouží S.peklo,Benešovká za matrace a U Kurvy (Roztylák kdysi skvělá čtyřka s gulášem).Na stránkách SN se píše pořád o tramvayi a trochu jiných hospodách (Husa,Konvalinky,Puschkin).Nanašel jsem nic o Bránické..což mám za to , že je jednička na Spořilově.Špičkové jídlo (obědy,večeře,minutky),dobré pivo,dobré ceny,špičkovej vzduch (kvalitní a používaná vzduchotechnika),majitel přísný na personál a slušný k zákazníkům.Celkově čistota samotné hospody,wc,nespíš i kuchyně o tom si vedoucí švábarny tramvay může nechat vzát.Samozřejmně i chování personálu p.Stehlíčka by v Bránické asi vedoucí netoleroval.Pan Stehlíček ano!Asi proto, že nikdy neměl nic s hospodou společného (krom opice).Pane Sitař a pane Mahdal, gastrokritici hurá tam a kašlete na tramvaj je to opravdu smardlává špeluňka.

  Komentář ze dne: 27.01.2012 23:39:38     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Kdy se konečně probudíte Češi (Spořilováci)!
  Nejdřív Gorila, nyní Sasanka. Kauzy vyhnaly naštvané Slováky do ulic
  aha, SME.sk 27. ledna 2012 19:16
  Do ulic slovenské metropole vyrazily stovky demonstrantů, aby vyjádřily svoji nelibost s politiky namočenými v kauze kolem tzv. spisu Gorila. Budovu parlamentu zasypali vajíčky a banány. Po spisu, který popisuje napojení politiků na společnost Penta, zasáhla Slovensko další skandál předsedy strany Spravedlnost a solidarita.

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nejdriv-gorila-ny ni-sasanka-kauzy-vyhnaly-nastvane-slovak y-do-ulic-1pb-/zahranicni.aspx?c=A120127 _191216_zahranicni_aha

  Necháte se vraždit výfukovýmy plyny, jako v koncentračních táborech?

  Komentář ze dne: 28.01.2012 00:00:32     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Kdy se konečně probudíte Češi (Spořilováci)!
  Co to má společného s První pivní tramvají?

  Komentář ze dne: 28.01.2012 00:22:47     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Re: Kdy se konečně probudíte Češi (Spořilováci)!
  A co ty máš společného se Spořilovem?

  Komentář ze dne: 28.01.2012 11:13:51     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Re: Re: Kdy se konečně probudíte Češi (Spořilováci)!
  Třeba bydliště? :-)

  Komentář ze dne: 29.01.2012 10:28:04     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Stehlíček sobě!!!
  Aha on si to, stehlíček gerontofilní bejček , sem dává ty nesmysly sám , aby kritika na jeho hlavu nebyla vidět v levém sloupku "poslední komentáře".Ty si koumák Jiříku.

  Komentář ze dne: 28.01.2012 01:11:25     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Měří se také na Spořilově?!
  Moravskoslezský kraj trápí smog, na Třinecku je vyhlášen stav regulace
  27. ledna 2012 22:47
  Smogovou situaci v Moravskoslezském kraji způsobila nadměrná koncentrace polétavého prachu PM10. Nejhorší vzduch lidé dýchají na Třinecku, kde od páteční noci až do odvolání platí signál regulace. To znamená, že hodnoty polétavého prachu přesáhly 150 mikrogramů na metr krychlový. V normě je přitom maximálně padesát mikrogramů na kubík.
  Situace se podle ČTK může dále zhoršovat. "Během dnešního dne a noci předpokládáme zhoršení celkové imisní situace, hodnoty průměrných 24hodinových koncentrací prašného aerosolu se budou s velkou pravděpodobností pohybovat nad hodnotou imisního limitu, místy i dvojnásobně," uvedl ČHMÚ.
  Meteorologové proto prosí řidiče, aby nevyjížděli, pokud je to možné.
  "Neboť emise z automobilů se významně podílejí na zvýšených koncentracích suspendovaných částic PM10 a oxidu dusičitého," řekl iDNES.cz meteorolog z Českého hydrometeorologického ústavu Eduard Jarcovják.
  Lidé s dýchacími potížemi, srdečním onemocněním, děti a starší lidé by vůbec neměli vycházet ven. Zdraví lidé by pokud možno měli omezit fyzickou zátěž pod širým nebem na minimum.

  Komentář ze dne: 28.01.2012 10:37:53     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Re: Měří se také na Spořilově?!
  Prosím přeneste tento článek pod naší společnou problematiku, tady ho nikdo hledat nebude a je důležitý. :-))

  Komentář ze dne: 29.01.2012 00:08:03     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - M (@)
  Titulek: On asi někdo malinko hulil
  možná v tramvaji  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5974502
  Srpen3036
  Dnes55

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 22 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE