Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)
 • To je síla:
  "Děkuji za informaci, tiskneme letáky, aby se to dozvěděli i ti, kteří nemají internet. Zároveň sepis . . . " (Připomínkujme územní studii okolí metra Roztyly)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Přežije starosta Caldr severokyperskou kauzu?
  ze dne 01.12.2013, autor článku: Zasláno do redakce

  Komentář ze dne: 02.12.2013 21:28:37     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: To je matroš...
  Televize Nova, která informace o Caldrově schůzce opakovaně přináší, uveřejnila v přímém přenosu rozhovor se zástupcem pražské "čtyřky" i v pondělí, a to v hlavní zpravodajské relaci. Pavel Caldr tam pouze opakoval, že jde o náhodu. Podle něj byl náhodou na dovolené, spolu s ním se tam náhodou objevili i další politici Prahy 4 a další náhodou se sešel s tamním vicepremiérem.
  "To opravdu myslíte vážně?" ptal se moderátor. Caldr koktavě zopakoval, že ano.
  Podle dostupných zpráv se na cestě do státu, jehož samostatnost Evropská unie neuznává, podílel i zástupce ČSSD Jiří Bodenlos a v minulosti trestaný Ondřej Palounek. Lidový dům podle našich informací zvažuje Bodenlosovo odvolání. "Zatím to tak není, protože Sobotka si potřebuje udržet na své straně Petra Hulinského, který s Bodenlosem pracuje," řekl ParlamentnímListům.cz jeden ze zástupců soc.dem.
  A o co v případu a jeho výrazné medializaci jde? "Palounek, Bodenlos, ale samozřejmě i další se podíleli na mnoha projektech, tedy hlavně v oblasti developerů, která už začala vadit. Prý jsou dlouhodobě sledováni protimafiánským útvarem a Caldra mají odvolat 11. prosince z radnice," uvedl zástupce ČSSD, který je s celým případem seznámen. "Má se jednat o bytové, ale i jiné stavby, například taky o chystaný dům seniorů, to všechno mělo zřejmě ekonomické vazby a konotace a teď to prý překročilo únosné meze," dodal.

  Komentář ze dne: 02.12.2013 22:12:58     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - Kolář (k.kolar@centrum.cz)
  Titulek: Zvláštní dovča na Kypru
  Dnes 2.12. ve večerních zprávách na Nově, byl rozhovor s p.starostou MČP4 Caldrem. Vysvětloval účel své "soukromé" návštěvy a zda vystupoval jako primátor Prahy či nikoliv.
  Proč by nemohl být na soukromé návštěvě na severní části Kypru ? To, že tam byl s dalšími členy Rady MČP4 ing.Bodenlosem (ČSSD), p.Píšou (nezřazený, dříve TOP 09) a s nimi ještě p.Palounek (snad člen ODS) a byli společně přijati premierem severní části Kypru, je už poněkud zvláštní a nutně vzbuzuje nedůvěru tvrzení p.Caldra o jeho "soukromé" návštěvě. Nabízí se řada otázek ? Ty ponechám na čtenářích SN. Fantazii se meze nekladou.
  Na fotografiích, asi jen z čistě přátelského posezení u uvedeného premiera, sedí vedle p.Píši ještě dvě slečny či paní. Zřejmě doprovod uvedených pánů z Prahy 4 na jejich individuelní a "čistě soukromé dovolené", na které se čistě náhodou sešli.
  Na zasedání zastupitelstva dne 11.12., začíná od 13. hod. na staré radnici, podají jistě všichni tři účastníci "soukromé dovolené" na severním Kypru věrohodné vysvětlení o skutečném důvodu této zvláštní jejich dovolené ale i to z jakých zdrojů si ji jmenovaní hradili. Věřme, že né z Rozpočtu MČ P4.
  ale každý za své, případně jim ji mohl hradit nějaký štědrý a nezištný sponzor !
  Kolář

  Komentář ze dne: 04.12.2013 13:20:52     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek:
  Jak to že ještě neodstoupili všichni účastníci zájezdu na Kypr? Takové bláboly, že se tam náhodou setkali s mafiánem PALOUNKEM a přítulnými děvami(místo manželek), tomu snad neuvěří ani 5leté dítě. Což nás tu snad mají za eunuchy od krav! Kam jsme to dopracovali? Už je to tady jako ve státech na východ od našeho východního souseda!!!!!

  Komentář ze dne: 05.12.2013 10:26:59     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: Falešný pražský primátor a mezinárodní ostuda
  Pavel Caldr (ex ODS), starosta Prahy 4, která je neslavně proslulou líhní kmotrů a místem plným podivuhodných finančních a majetkových machinací, se rozhodl rozšířit pole své politické působnosti a sešel se zástupci Severokyperské turecké republiky. Aby se mu lépe jednalo s představiteli země, kterou kromě Turecka nikdo na světě neuznává, vydával se za pražského primátora. A jako primátorský doprovod zvolil pražského kmotra Ondřeje Palounka (ex ODS), který se výrazně podílel na diskreditaci pražské ODS v posledních letech.

  http://www.reflex.cz/clanek/z pravy/53241/falesny-prazsky-primator-a-m ezinarodni-ostuda.html

  Komentář ze dne: 09.12.2013 15:34:24     Reagovat
  Autor: neregistrovaný - (@)
  Titulek: První z mrakodrapů má povolení, na pražské Pankráci se může začít stavět
  9. prosince 2013 15:22
  Bytový dům Epoque ve tvaru písmene V z ateliéru architekta Radana Hubičky má příslušná povolení a první z výškových budov na pražské Pankráci se tak může začit stavět. Jakmile rozhodnutí nabude právní moci, nebude možno se proti němu odvolat. Před dvěma lety přitom stavbu znemožnil soud.

  Zdroj: http://praha.idnes.cz/prvni-mrakodrap-na -pankraci-dostal-povoleni-k-vystabe-pfx- /praha-zpravy.aspx?c=A131209_151253_prah a-zpravy_bur

  Komentář ze dne: 10.10.2015 05:32:41     Reagovat
  Autor: [mmjiajia] - mmjiajia (2416998377@qq.com)
  Titulek:
  lu lulemon outlet, http://www.yogapants.us.com/
  chicago bears jerseys, http://www.chicagobearsjerseys.us/
  chiefs jersey, http://www.kansascitychiefs.us/
  basketball shoes,basketball sneakers,lebron james shoes,sports shoes,kobe bryant shoes,kobe sneakers,nike basketball shoes,running shoes,mens sport shoes,nike shoes
  insanity workout, http://www.insanityworkout.us.com/
  n hl jerseys, http://www.nhljerseys.us.com/
  < b>converse sneakers, http://www.converseshoes.us.com/
  discount ugg boots, http://www.uggsale.in.net/
  christian louboutin shoes, http://www.christianlouboutinoutlet.org. uk/
  s upra shoes, http://www.suprashoes.us.com/


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5955629
  Červenec11938
  Dnes191

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 13 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE