Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Aplikace Kam s ním?:
  "Druhou, možná ještě "chytřejší" možností je použít web a mobilní aplikaci "Kam s ním? . . . " (Bezplatná linka Chytrá recyklace lidem poradí, kam s vysloužilým elektrem )
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Srpen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31       

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Přežije starosta Caldr severokyperskou kauzu?
  ze dne 01.12.2013, autor článku: Zasláno do redakce

  Komentář ze dne: 02.12.2013 21:28:37
  Autor: (@)
  Titulek: To je matroš...
  Televize Nova, která informace o Caldrově schůzce opakovaně přináší, uveřejnila v přímém přenosu rozhovor se zástupcem pražské "čtyřky" i v pondělí, a to v hlavní zpravodajské relaci. Pavel Caldr tam pouze opakoval, že jde o náhodu. Podle něj byl náhodou na dovolené, spolu s ním se tam náhodou objevili i další politici Prahy 4 a další náhodou se sešel s tamním vicepremiérem.
  "To opravdu myslíte vážně?" ptal se moderátor. Caldr koktavě zopakoval, že ano.
  Podle dostupných zpráv se na cestě do státu, jehož samostatnost Evropská unie neuznává, podílel i zástupce ČSSD Jiří Bodenlos a v minulosti trestaný Ondřej Palounek. Lidový dům podle našich informací zvažuje Bodenlosovo odvolání. "Zatím to tak není, protože Sobotka si potřebuje udržet na své straně Petra Hulinského, který s Bodenlosem pracuje," řekl ParlamentnímListům.cz jeden ze zástupců soc.dem.
  A o co v případu a jeho výrazné medializaci jde? "Palounek, Bodenlos, ale samozřejmě i další se podíleli na mnoha projektech, tedy hlavně v oblasti developerů, která už začala vadit. Prý jsou dlouhodobě sledováni protimafiánským útvarem a Caldra mají odvolat 11. prosince z radnice," uvedl zástupce ČSSD, který je s celým případem seznámen. "Má se jednat o bytové, ale i jiné stavby, například taky o chystaný dům seniorů, to všechno mělo zřejmě ekonomické vazby a konotace a teď to prý překročilo únosné meze," dodal.

  Reakce na komentář
  "To je matroš..."

  Jméno (přezdívka): 
  E-mail: 
  Titulek: 

  Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

  Spořilov byl za první republiky součástí obvodu, který byl označen číslovkou (slovy)

    

  V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

  Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
  [b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5977708
  Srpen6242
  Dnes132

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 16 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE