Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Aplikace Kam s ním?:
  "Druhou, možná ještě "chytřejší" možností je použít web a mobilní aplikaci "Kam s ním? . . . " (Bezplatná linka Chytrá recyklace lidem poradí, kam s vysloužilým elektrem )
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • díky:
  "nejsem zítra v Praze, ale našel jsem si jiné setkání, takže na dálku jsem s vámi" (Pozvánka na setkání inspirované Milionem chvilek pro demokracii )
 • Vzpomínky na Olgu:
  "Setkali jsme se s Olgou někdy v roce 2015. Jako vedoucí oddělení akvizice a prezervace Národního fil . . . " (Rozloučení s Olgou Růžičkovou, rozenou Sixtovou)
 • Vzpomínka na Plivátko:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Plivátko dnes)
 • Ještě Pochvala "Plivátka":
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Koupaliště Spořilov:
  "V padesátých letech minulého století jsme bydleli s bratrem a rodiči v Praze XIV.-Nuslích a chodili . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • bez titulku:
  "Jako rodič žáka ze ZŠ Jižní to vidím trochu, vlastně zcela, jinak. Nechci tu prát špinavé prádlo (i . . . " (Naprostá většina žáků díky rodičům má přístup k technologiím, které umožňují distanční výuku)
 • a ještě k plivátku:
  "Někde poblíž býval areál, snad tehdy svazarmu, kde létali s upoutanými modely a proháněli upoutané m . . . " (Vzpomínka na Plivátko)
 • Re: Fotografie:
  "https://www.krcakzije.cz/lokalita/jatka- rasovna-nebo-plivatko-historie-arealu-in terlov.html " (Vzpomínka na Plivátko)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Srpen  >>
  PoÚtStČtSoNe
       1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 30
  31       

  Mohlo by vás zajímat...

  Komentáře

  ke článku: Přežije starosta Caldr severokyperskou kauzu?
  ze dne 01.12.2013, autor článku: Zasláno do redakce

  Komentář ze dne: 02.12.2013 22:12:58
  Autor: Kolář (k.kolar@centrum.cz)
  Titulek: Zvláštní dovča na Kypru
  Dnes 2.12. ve večerních zprávách na Nově, byl rozhovor s p.starostou MČP4 Caldrem. Vysvětloval účel své "soukromé" návštěvy a zda vystupoval jako primátor Prahy či nikoliv.
  Proč by nemohl být na soukromé návštěvě na severní části Kypru ? To, že tam byl s dalšími členy Rady MČP4 ing.Bodenlosem (ČSSD), p.Píšou (nezřazený, dříve TOP 09) a s nimi ještě p.Palounek (snad člen ODS) a byli společně přijati premierem severní části Kypru, je už poněkud zvláštní a nutně vzbuzuje nedůvěru tvrzení p.Caldra o jeho "soukromé" návštěvě. Nabízí se řada otázek ? Ty ponechám na čtenářích SN. Fantazii se meze nekladou.
  Na fotografiích, asi jen z čistě přátelského posezení u uvedeného premiera, sedí vedle p.Píši ještě dvě slečny či paní. Zřejmě doprovod uvedených pánů z Prahy 4 na jejich individuelní a "čistě soukromé dovolené", na které se čistě náhodou sešli.
  Na zasedání zastupitelstva dne 11.12., začíná od 13. hod. na staré radnici, podají jistě všichni tři účastníci "soukromé dovolené" na severním Kypru věrohodné vysvětlení o skutečném důvodu této zvláštní jejich dovolené ale i to z jakých zdrojů si ji jmenovaní hradili. Věřme, že né z Rozpočtu MČ P4.
  ale každý za své, případně jim ji mohl hradit nějaký štědrý a nezištný sponzor !
  Kolář

  Reakce na komentář
  "Zvláštní dovča na Kypru"

  Jméno (přezdívka): 
  E-mail: 
  Titulek: 

  Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

  Spořilov byl za první republiky součástí obvodu, který byl označen číslovkou (slovy)

    

  V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

  Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
  [b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem5977673
  Srpen6207
  Dnes97

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 11 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE