Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Zastřešení Spořilovské: Kde to vázne?:
  "https://www.prazskypatriot.cz/zastreseni -sporilovske-kde-to-vazne-praha-4-a-magi strat-si-prehazuji . . . " (Přispějte svým názorem k revitalizaci okolí retenčních nádrží na Chodoveckém potoce)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, zdravíme z Křenecké Stodoly. Z důvodů zrušených farmářských trhů jsme hledali jinou mo . . . " (Termín zahájení farmářských trhů je zatím nejistý)
 • Olga a Jiří:
  "Také já vděčně vzpomínám na Olgu a Jiřího. Olga, mj. režisérka krátkého filmu, zůstala režisérkou i . . . " (Spořilov byl po léta mým dalším domovem, po kterém se mi dnes občas stýská)
 • sice zajimavy prispevek,:
  "mnohe mohu potvrdit, ale technicke zpracovani je cira katastrofa. ten zvukar by mel svuj vytvor pos . . . " (Poetická procházka periferií Spořilov s Tomášem Míkou)
 • bez titulku:
  "Také mne pšt let vzdělával pí.uč Bílá a je to pškná vzpomínka" (Vzpomínky Karla Kotrlého)
 • U Jetonickych - Eureka:
  "S bratrancem jsme chodivali o nekterych nedelich dedeckovi k Jetonickym pro pivo. Od te doby co jsem . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • diky za vzpominky:
  "Ahoj Milane, jsem byvala spoluzacka tveho bratra Misi od 1. tridy az do maturity na Pripotocni. Tak . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • Pamatuji:
  "Pani doktorku Kotrlou si pamatuji, ze strediska na Sporilove. Byla jsem za sveho detstvi a mladi jej . . . " (Vzpomínky Karla Kotrlého)
 • Karle diky.:
  "Zacal to Milan Malina, a doufam, ze budou jeste dalsi pokracovat. Na tvou maminku si vzpominam, ze . . . " (Vzpomínky Karla Kotrlého)
 • Jak se z první mobilní smart toalety v Praze 4 může stát smrad záchod :
  "https://ceskapozice.lidovky.cz/forum/jak -se-z-prvni-mobilni-smart-toalety-v-praz e-4-muze-stat-smra . . . " (COVID-19 ve správním obvodu Praha 4) • Spořilovský kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
     1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30   

  Mohlo by vás zajímat...

  Kolem Spořilova

  * Centrum Chodov zpříjemní konec prázdnin

  Vydáno dne 21. 08. 2013 (1006 přečtení)

  Centrum Chodov nabídne svým zákazníkům na sklonku léta mnoho zábavy v rámci bohatého programu. Připraveno je grilování, edukačně-zábavná akce zaměřená na ekologii, zumba maraton nebo výstava oděvní tvorby české návrhářky Heleny Fejkové. Na své si tedy přijdou všichni - děti a dospělí, gurmáni i sportovní nadšenci nebo milovníci umění. Jednotlivé akce se v Centru Chodov budou konat od 23. srpna do 1. září, expozice oděvů se uskuteční následně v průběhu září.  Konec léta bude v Centru Chodov patřit nabitému zábavnému programu pro dospělé i ty nejmenší zákazníky centra. První akci si mohou rodiny s dětmi užít již tento pátek 23. srpna, na který je připraveno grilování. Od 15 do 19 hodin budou u vchodu A k dispozici ochutnávky nejrůznějších grilovaných dobrot a dalšího občerstvení či nápojů. Na Čtvercovém náměstí se pak mohou děti pobavit při aktivitách jako slackline (moderní provazochodectví), mölkky (hra se dřevěnými kuželkami), střelbě hokejkou s měřením rychlosti či si zaskákat na trampolíně anebo ve skákacím hradu.

  Následující víkend od 31. srpna do 1. září se ponese ve znamení ekologie. Edukačně-zábavná akce ve spolupráci s PRE se bude konat od 10 do 18 hodin a přinese zákazníkům centra spoustu zábavy. V rámci bohatého programu si všichni mohou užít vystoupení dětských souborů, tanečních skupin nebo kouzelníka. Nejmenší návštěvníci centra zajisté uvítají oblíbené malování na obličej nebo maskota s nafukovacími balónky. Ve venkovních prostorách Centra Chodov bude čekat minidráha s elektrokoloběžkami, skákací hrad či modelářský panel se zapojováním kabelů. Po oba dny se bude také soutěžit o zajímavé ceny.

  „Před příchodem nového školního roku, bychom chtěli poslední prázdninové dny zpříjemnit zejména rodinám s dětmi. Proto jsme pro ně připravili různorodý program plný aktivit. Věřím, že si z něj vybere opravdu každý,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov.

  Energickou neděli doplní již 5. ročník zumba maratonu, jenž se na střeše Centra Chodov uskuteční od 9 do 14 hodin. Účastníci mají možnost si vyzkoušet 5 lekcí zumby zdarma pod vedením zkušených lektorů BBC Fitness. Každý účastník maratonu dostane dárek od firmy Bioderma.

  Dne 5. září bude v Centru Chodov zahájena výstava české návrhářky Heleny Fejkové, která získala roku 2002 cenu „Za vynikající design“ a jejíž tvorba je zastoupena ve sbírkách Umělecko-průmyslového muzea v Praze a Severočeského muzea v Liberci. Designérka dlouhodobě spolupracovala s řadou českých textilek, které dnes zastupují pouze dvě - MILETA a TYLEX. Helena Fejková čerpá inspiraci ze současnosti, historických stylů, ze svých exotických cest i z děl architektů či malířů jako Antonio Gaudí nebo Egon Schiele. V Centru Chodov bude až do 30. září k vidění celkem 25 modelů prezentujících průřez 25letou tvorbou návrhářky. Centrum navíc zákazníkům 28. září nabídne také zajímavou módní přehlídku této autorky, včetně oděvů šitých mimo jiné z bavlněných materiálů MILETA a krajek TYLEX.

  Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem6214035
  Duben11227
  Dnes865

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 25 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE