![]() |
|
Rubriky
Kam s ním na Spořilově
Spořilovský kalendář
|
Komentáře
ke článku: Nuselská radnice mění úřední hodiny!
ze dne 15.03.2006, autor článku: Tomáš Hromádka
Komentář ze dne: 17.03.2006 22:27:09
Autor: Prudič (@) Titulek: Otevírací doba
Jsou to normální zmetci. Za peníze nás všech si stále hrají na velké pány a dámy skoro nadlidi. Jednání úředníků na úřadě je velice katastrofální. Občan na posledním místě. Ale nedej bože, že se člověk opozdí v podání nějakého papíru nebo nedej bože zaplacení. To umějí skákat po člověku jak opice. Vyházel bych je všechny nabral tam všude nové lidi, dal prosklené dveře, aby se na ně dalo dobře koukat. Hned by to tam bylo lepší. A všechny zakázky co jdou přes úřad bych dal na internet a výsledky výběrových řízení i s pořadím také. Asi by byl normální občan překvapen jak některé firmy to mají na úřadě dobře "zmáklé". A pan starosta by měl mít a nejen on každý den na paměti, že tam je díky voličům.
Reakce na komentář |
Čtenáři od 31.5.2004
Spořilovská kliknutí
Spořilováci na webu
Nyní si čte web : 162 uživ. |
(c) Spořilovské noviny 2004 - 2019
Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
CENÍK INZERCE