![]() |
|
Rubriky
Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme.
Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.
Kam na Spořilově?
Kam s ním na Spořilově
Spořilovský kalendář
|
Komentáře
ke článku: Na hranicích Spořilova chystají masivní výstavbu
ze dne 01.11.2013, autor článku: Zasláno do redakce
Komentář ze dne: 07.11.2013 18:19:54
Autor: (@) Titulek: Životní prostředí je ale v Praze nejhorší ze všech krajů - pozor!
Jenže právě životní prostředí je tu nejhorší - viz podobný článek na idnes :
Jak ukazují výsledky průzkumu mezi veřejností, Pražané jsou oproti ostatním krajům spokojenější ve většině těchto oblastí života, vyjma bezpečnosti a životního prostředí - z tohoto pohledu je Praha naopak na posledním místě. Zdroj: http://praha.idnes.cz/v-cesku-se-nejlepe -zije-v-praze-tvrdi-pruzkum-fad-/praha-z pravy.aspx?c=A131107_1997080_praha-zprav y_bur A ještě co dostanete když zprůměrujete kvantum veličin které byly v tom tzv. výzkumu? A pak navíc např. Hodkovičky jsou čisté a Spořilov katastrofálně znečištěný že...... Průměr je, že je to vlastně všude v pohodě.... Reakce na komentář Zobrazit článek Na hranicích Spořilova chystají masivní výstavbu |
Spořilovské aktuality
24.11.2025: Napadl první sníh!
Dnes na Spořilově napadly první tři centimetry sněhu.
Starší aktuality Čtenáři od 31.5.2004
Spořilovská kliknutí
Spořilováci na webu
Nyní si čte web : 154 uživ. |
(c) Spořilovské noviny 2004 - 2019
Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
CENÍK INZERCE