Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30      

  Mohlo by vás zajímat...

  Doprava

  * Tak už nám zas ten sloup načechrali, paní Nováková

  Vydáno dne 07. 09. 2016 (1319 přečtení)

  Je to sotva pár měsíců co TSK sloup osvětlení přechodu na křižovatce Senohrabská-Choceradská opravili po "polibku" od kamionu a už je zas "kaput", tedy už potřetí za necelé 2 roky co tu stojí! Došlo k tomu na konci července, tedy měsíc a kousek tomu jest. Od té doby se nám tu tak nakláněl a nakláněl, až už to vypadalo, že někomu spadne na hlavu, tak ho před pár dny TSK "zařízla".

  Sloup

  "Načechral" ho kamion, který minul odbočku na Spořilovskou. Cože to kamion dělal na Senohrabské? No je to důsledek nejen opravy D1 (zde ), ale především chybějícího řádného značení sjezdu/nájezdu na Spořilovskou. Celé prázdniny se Spořilovem motají zahraniční kamiony, jen dnes ráno (7-10 hod) nás tu navštívil jeden maďar a jeden polák. Navíc dnes ráno začali pražské vodovody a kanalizace s opravou kanálu na Choceradské, před napojením na Senohrabskou. Takže Choceradská je teď v napojení pouze "jednokolejná"... tož to tu zas bude odpoledne srandy kopec až pojedou všichni z práce. A policie místo, aby s tím něco dělala, tak tu pořádají závody, když tu teď na Choceradské mají dva pruhy. No holt pomáhat a chránit...

  V zářijovém Klíči Prahy 11, se pan Urbánek rozčiluje, jak HPP11 špatně tu Prahu 11 řídí a že chybějící 511 jen tak nebude. Jak to tak ale v politice bývá, tak pravda zdá se bude někde jinde: zde čizde. Ale především by se měl pan Urbánek rozpomenout, kdo že to rozprodal pozemky svým kamarádíčkům, kde měla/má 511 stát.

  Jedinou věc co lze stále chápat jako pozitivní je, že cyklisté opravdu používají zdravý rozum a tu do očí bijící idiociji, tedy 15ti metrovou jízdu po chodníku plném chodců/dětí, ignorují a jezdí po silnici, neohrožujíce sebe a ani děti jdoucí do/ze školy. Za ty roky co zde bydlím jsem neviděl tolik "pokusů" o sražení cyklistů, či chodců (především dětí), jako za ty 2 roky, co tu tahle opičárna, vznosně zvaná "cyklostezka na chodníku", stojí.

  Náprava této stupidity se bohužel nechystá, takže "načechraný" sloup přisvícení přechodu tu budeme mít opakovaně i v budoucnu s pravidelností 2 až 3 měsíců. Osobně by mě zajímalo na kolik přijdou ty opakované opravy sloupu? Zda-li pak by nebylo levnější ten 6 metrů široký chodník uvést do původní šířky 4 metrů?

  Ing. V. Špaček

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8059732
  Duben62762
  Dnes3271

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 66 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE