Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov pokr:
  "pokračování Za silnicí už byl nový Spořilov, lemoval ji činžák končící něčím jako kotelnou šedomodr . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • srpen 68 na sídlišti Spořilov:
  "Mí rodiče bydleli v bé dvojce od roku 1964. Když přijeli Rusové, bylo mi tři a půl. Jako jedináček z . . . " (Srpen 1968 na Spořilově)
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Červenec  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 31     

  Mohlo by vás zajímat...

  Služby

  * SpořilovNet - nová možnost jak se dostat na Spořilově k internetu

  Vydáno dne 11. 04. 2006 (3419 přečtení)

  136Od počátku roku 2006 se obyvatelům Spořilova naskytla další možnost, jak se připojit k internetu. Parta lidí ze spořilovské lokality Hutě založila občanské sdružení SpořilovNet.

  ...čtěte dále...

  Toto sdružení představuje otevřenou skupinu lidí, kteří budují a vytvářejí počítačovou síť v lokalitě Spořilova, Hutí a Záběhlic. Připojit se může každý. Lidé z týmu SpořilovNet vám poradí se vším co je k realizaci připojení potřeba, zajistí i hardware, odbornou instalaci a podporu při řešení problémů.

  Zeptali jsme se předsedy občanského sdružení SpořilovNet pana Michala Kofroně na důvody vzniku sítě?

  V místě kde bydlíme nebyl dostupný kvalitní internet. K stávající sítí několika počítačů propojených za účelem hraní her, jsme přidali konektivitu do internetu a oslovili několik sousedů zda-li se nechtějí podílet na rozvoji a placení konektivity. Začátkem tohoto roku byli uvedeny v provoz naše internetové stránky, kde jsme se dostali do podvědomí dalším spoluobčanům a rozšířili se na několik desítek členů.

  Můžete stručně charakterizovat síť SpořilovNet ?

  V síti SpořilovNet používáme převážně bezdrátovou technologii standardu IEEE 802.11b. Členové se samozřejmě mohou připojit i metalickými spoji.

  Kde všude je možné se připojit k vaší síti SpořilovNet ?

  V zásadě všude, kde je přímá viditelnost na přístupový bod. Kromě pokrytí celého Spořilova (Sídliště Spořilov I, II a Hutě), zasahuje signál i do oblasti Kačerova, Michle a Bohdalce. V podstatě je pokryta i velká část území sídliště Zahradní Město-západ.

  Spolupracujete nějakým způsobem s "konkurenční" sítí týmu Hell, o které jsme již na Spořilovských novinách psali ?

  Do projektu Hell nejsme zapojeni, naše síť je více koncipována jako "privátní", kde se jedná spíše o zájem připojovaných členů o konektivitu do internetu a datové přenosy. Většina členů se připojuje právě za účelen konektivity, popřípadě hraní nebo telefonování po internetu jen ze svého počítače. Tím ale není vyloučena oboustraná spolupráce na podobných projektech.

  Více informací najdete na webu SpořilovNet ZDE.

  Sídlo sdružení:
  Zárybničná 3092/31
  Praha 4 - Spořilov
  141 00

  Spořilovské noviny dodávají: Čím více obyvatel Spořilova bude mít přístup k internetu, tím lépe...a lidé z týmu SpořilovNet k tomu jistě přispějí...

  Mapu pokrytí signálem najdete ZDE.


  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Marek Mahdal | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: SpořilovNet - nová spořilovská síť


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8562286
  Červenec92848
  Dnes869

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 76 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE