Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  


Poslední komentáře
 • Jak se z první mobilní smart toalety v Praze 4 může stát smrad záchod :
  "https://ceskapozice.lidovky.cz/forum/jak -se-z-prvni-mobilni-smart-toalety-v-praz e-4-muze-stat-smra . . . " (COVID-19 ve správním obvodu Praha 4)
 • Re: vzpomínka:
  "Oprava: po 20 letech..." (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • Re: vzpomínka:
  "Oprava: po 20 letech..." (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • A už je tam správnej obrazek.:
  "Divil jsem se co maji Doubravsky naproti společného s Jetonickejma. A tvuj soused mi přípoměl že js . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • vzpomínka:
  "Ahoj Milane. Jsem Pavel, bydlel jsem vedle Jetonických a vídali jsme se na zahrádce, pamatuju se vel . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • Neda mi to,:
  "abych se nezeptal proc je na tom uvodnim obrazku na druhe strane namesti lezici restaurace U Doubrav . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • Mrzi mne,:
  "ze restaurace byla prejmenovana na podivne Eureka. Pro nas stare sporilovaky vzdy byla, je a bude U . . . " (Vzpomínka na Františka Jetonického)
 • bez titulku:
  "To nebudou ani tak úpravy pro komfort Pražanů, ale Benešováků." (Studie prozkoumá možnosti zkapacitnění Jižní spojky)
 • Aplikace Kam s ním?:
  "Druhou, možná ještě "chytřejší" možností je použít web a mobilní aplikaci "Kam s ním? . . . " (Bezplatná linka Chytrá recyklace lidem poradí, kam s vysloužilým elektrem )
 • Re: Re: vzpomínka:
  "V 60 letech Jsem chodila na Spořilov do Školy. Na pana Zelenku si vzpomínám a ještě dnes se mi vyb . . . " (Vzpomínka na Plivátko)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Říjen  >>
  PoÚtStČtSoNe
     1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 31  

  Mohlo by vás zajímat...

  Kolem Spořilova

  * Bobová dráha a Korejské dny v Centru Chodov

  Vydáno dne 08. 02. 2018 (775 přečtení)

  Centrum Chodov pro všechny fanoušky zimních sportů přichystalo akci Unexpected Games. V termínu od 9. do 25. února se návštěvníci mohou těšit na živé přenosy z města Pchjongčchang, workshopy spojené s korejskou kulturou a mnoho zábavy ve sněhovém fotokoutku i při dalších doprovodných akcích. Chybět nebude ani aktivní vyžití na bobové dráze.  V době konání zimních sportovních her, od 9. do 25. února, připravilo Centrum Chodov pro své zákazníky množství nejen pohybových aktivit. Ve speciální zóně soustředěné u vchodu B bude možné na velkoplošných obrazovkách sledovat napínavá klání našich sportovců. Profesionálové z kadeřnictví Barber’s Wife navíc zájemcům zdarma aplikují do vlasů motiv české vlajky, aby si tak mohli naplno vychutnat emocemi nabitou atmosféru.
  Tu dotvoří mimo jiné výstavy sportovních kolekcí nebo autogramiády. Jeden z partnerů akce, firma Alpine Pro, nabídne unikátní expozici, kde nebude chybět oblečení z her ve Vancouveru, Soči i aktuálního Pchjongčchangu, stejně tak historické dresy ze sedmdesátých let. Návštěvníci se také mohou zúčastnit dobročinné aukce Nadace Jedličkova ústavu. V průběhu Unexpected Games budou v centru vystaveny vzácné kousky s puncem úspěchu sportovní historie. Všechny tyto artefakty bude následně možné vydražit na www.sportovniaukce.cz. „Těší mě, že můžeme našim zákazníkům zpříjemnit tento sportovní svátek a zprostředkovat jim mnoho zajímavých doprovodných aktivit,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov a dodává: „Pevně doufám, že bude také vysoký zájem o charitativní aukci a společně se nám podaří vybrat zajímavou částku. Výtěžek poputuje na podporu sportujících dětí s postižením.“
  Milovníci zimních sportů budou moct využít speciální bobovou dráhu, jež bude dostupná z ulice Roztylská, u vchodu B do Centra Chodov. Pro zájemce bude připravena půjčovna bobů nebo nafukovacích duší. Pro členy věrnostního programu je atrakce zdarma. Každou sobotu se zde navíc bude konat soutěžní klání o hodnotné ceny. Stačí sjet dráhu co nejoriginálnějším způsobem nebo v nejzajímavějším kostýmu. Fantastickou atmosféru bude možné zdokumentovat v jednom z fotokoutků.
  Letošní hry se konají v daleké Jižní Koreji, a tak se věrní zákazníci centra budou moct seznámit i s touto exotickou kulturou. U vchodu B bude vytvořen Korejský koutek s atraktivním programem. Jeho návštěvníci se mohou těšit například na workshop korejské kaligrafie či tradičního vějířového tance, ochutnávku čajů nebo si na vlastní kůži vyzkoušet místní kroj.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

  Spořilovské aktuality
  07.10.2020: Oslavy výročí 28. října budou bez veřejnosti
  Pietní akt u pomníku na na náměstí Generála Karla Kutlvašra v Nuslích plánovaný na 26. 10. 2020 u příležitosti výročí vzniku samostatné Československé republiky proběhne dle výzvy Posádkového velitelství Praha a mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR bez účasti veřejnosti a zástupců spolků. "Věnce vyjadřující naši úctu a čest všem obětem obou světových válek a tří odbojů položí na pietní místo v našem zastoupení vojáci," sdělil Vladimír Prchlík ze Sboru pro obnovu pomníku Hrdinům od Zborova.

  Starší aktuality


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem6047987
  Říjen15557
  Dnes1083

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 27 uživ.


  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE