Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  
Spořilovský kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Mohlo by vás zajímat...

Kolem Spořilova

* Bobová dráha a Korejské dny v Centru Chodov

Vydáno dne 08. 02. 2018 (848 přečtení)

Centrum Chodov pro všechny fanoušky zimních sportů přichystalo akci Unexpected Games. V termínu od 9. do 25. února se návštěvníci mohou těšit na živé přenosy z města Pchjongčchang, workshopy spojené s korejskou kulturou a mnoho zábavy ve sněhovém fotokoutku i při dalších doprovodných akcích. Chybět nebude ani aktivní vyžití na bobové dráze.V době konání zimních sportovních her, od 9. do 25. února, připravilo Centrum Chodov pro své zákazníky množství nejen pohybových aktivit. Ve speciální zóně soustředěné u vchodu B bude možné na velkoplošných obrazovkách sledovat napínavá klání našich sportovců. Profesionálové z kadeřnictví Barber’s Wife navíc zájemcům zdarma aplikují do vlasů motiv české vlajky, aby si tak mohli naplno vychutnat emocemi nabitou atmosféru.
Tu dotvoří mimo jiné výstavy sportovních kolekcí nebo autogramiády. Jeden z partnerů akce, firma Alpine Pro, nabídne unikátní expozici, kde nebude chybět oblečení z her ve Vancouveru, Soči i aktuálního Pchjongčchangu, stejně tak historické dresy ze sedmdesátých let. Návštěvníci se také mohou zúčastnit dobročinné aukce Nadace Jedličkova ústavu. V průběhu Unexpected Games budou v centru vystaveny vzácné kousky s puncem úspěchu sportovní historie. Všechny tyto artefakty bude následně možné vydražit na www.sportovniaukce.cz. „Těší mě, že můžeme našim zákazníkům zpříjemnit tento sportovní svátek a zprostředkovat jim mnoho zajímavých doprovodných aktivit,“ uvedla Marcela Hrdličková, ředitelka Centra Chodov a dodává: „Pevně doufám, že bude také vysoký zájem o charitativní aukci a společně se nám podaří vybrat zajímavou částku. Výtěžek poputuje na podporu sportujících dětí s postižením.“
Milovníci zimních sportů budou moct využít speciální bobovou dráhu, jež bude dostupná z ulice Roztylská, u vchodu B do Centra Chodov. Pro zájemce bude připravena půjčovna bobů nebo nafukovacích duší. Pro členy věrnostního programu je atrakce zdarma. Každou sobotu se zde navíc bude konat soutěžní klání o hodnotné ceny. Stačí sjet dráhu co nejoriginálnějším způsobem nebo v nejzajímavějším kostýmu. Fantastickou atmosféru bude možné zdokumentovat v jednom z fotokoutků.
Letošní hry se konají v daleké Jižní Koreji, a tak se věrní zákazníci centra budou moct seznámit i s touto exotickou kulturou. U vchodu B bude vytvořen Korejský koutek s atraktivním programem. Jeho návštěvníci se mohou těšit například na workshop korejské kaligrafie či tradičního vějířového tance, ochutnávku čajů nebo si na vlastní kůži vyzkoušet místní kroj.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Čtenáři od 31.5.2004

Spořilovská kliknutí
Celkem6178188
Březen7906
Dnes293

Spořilováci na webu

Nyní si čte web : 17 uživ.


(c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
CENÍK INZERCE