Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Duben  >>
  PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30      

  Mohlo by vás zajímat...

  Doprava

  * Proč se 20.9.2011 uskuteční blokáda Spořilovské ulice?

  Vydáno dne 02. 09. 2011 (1999 přečtení)  Na podzim loňského roku byla veškerá kamiónová doprava nad 12 tun zcela nekoncepčně navedena do centra Spořilova, který byl v té době dopravně vůbec nejzatíženější oblastí Prahy. Byly a jsou překračovány limity hluku, které byly navíc výjimkou extrémně navýšeny. To samé platí o imisích. Je porušena řada zákonů, zničeno životní prostředí a zdravotní stav obyvatel se horší. V den výročí zahájení provozu na části Pražského okruhu, a tím navedení veškeré kamiónové dopravy z Jižní spojky do oblasti Spořilova, budeme na protest proti tomuto opatření blokovat Spořilovskou ulici přecházením po přechodu v dolní části Spořilova. Blokáda bude organizována občanským sdružením SOS Spořilov. Sledujte internetové Spořilovské noviny a web sos-sporilov.cz. Blokáda je podporována také petiční akcí.

  Co požadujeme?
  1. Aby byl omezen vjezd těžké tranzitní dopravy do Prahy a byly spravedlivě rozděleny dopravní toky do doby dostavby celého Pražského okruhu. Dle oficiálních sdělení v tisku je zahájení dostavby plánováno až po roce 2020.
  2. Aby se problémem začala zabývat i vláda a ministerstva financí a dopravy uvolnila urychleně peníze na dostavbu Pražského okruhu
  3. Aby došlo v co nejkratší době k omezení neúnosného množství kamiónů na Spořilovské ulici
  4. Aby byla odejmuta vyjímka TSK k provozování nadměrného zdroje hluku na Spořilovské ulici, kterou udělila Hygienická stanice hl.m. Prahy za zcela jiných podmínek, kdy byla dostavba okruhu plánována zcela nereálně do 3 let.

  Praha se z hlediska koncepce dopravy musí dostat na úroveň srovnatelnou s ostatními evropskými metropolemi. Chceme město bez transitní dopravy. Nemůžeme čekat na dokončení okruhu!

  Současným opatřením bylo na Jižní spojku ze Spořilovské ulice převedeno v nočních hodinách jen asi 500 kamiónů nad 12 tun (City Plan). Více než 10 tisíc kamiónů zde stále zůstává.

  Občanské sdružení SOS Spořilov

  [Akt. známka: 0,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Čtenář Spořilovských novin | Počet komentářů: 122 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8061641
  Duben64671
  Dnes1447

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 73 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE