Spořilovské noviny
Úvod | Stáhněte si | Spořilovské odkazy| FACEBOOK | International  

Spořilováci sobě
Napište nám!
Těšíme se na vaše příspěvky, fotografie, komentáře a další informace, které rádi zveřejníme. Kontaktovat redakci můžete prostřednictvím e-mailu noviny@sporilov.info.


Poslední komentáře
 • Farmářské trhy - aktuální informace:
  "Milí naši zákazníci a podporovatelé! 🍀 Po dnešní schůzce s firmou Mercatus jsme se dobrali . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Farmářské trhy:
  "Dobrý den, ráda bych se zeptala jak dopadl výběr provozovatele farmářských trhů na Roztylském náměst . . . " (Kdo bude provozovat farmářské trhy na Spořilově?)
 • Karel Koželka na sídlišti Spořilov II:
  "Dobrý den, nevíte náhodou někdo z vás, kde konkrétně architekt Karel Koželka na sídlišti Spořilov . . . " (Život na spořilovském sídlišti v roce 1970)
 • Neni to zadna 1. trida.:
  "Mila Michaelo, jsme vrstevnici. Ja chodil do C a ty bud do a nebo B. Moje sestra Lida s tvoji sestr . . . " (Zapomenutá školní fotografie ze ZŠ Jižní)
 • Tusim,:
  "ze s Renatou jsem chodil do prvni tridy. Ale ta pak nejak zmizela stejne jako Olina Tvrda. mnohem po . . . " (Spitznerovi vzpomínají na Spořilov - díl 1.)
 • Re: no nevim...:
  "Tento názor je kvalitní." (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • no nevim...:
  "pokud někdo netrefí do volební místnosti bez aplikace, je otázka, jestli by měl mít volební právo.. . . . " (Víte, kudy do volební místnosti? Poradí vám mapová aplikace)
 • Souvislost s článkem:
  "A jak to souvisí s článkem?" (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Nenakupovat u pilulky.cz!:
  "Proti územnímu rozhodnutí přišly dvě žaloby, po změně vedení ji stáhli na radnici Horní Počernice. Ž . . . " (D1 u Spořilova přestala být dálnicí!)
 • Šabatová:
  "„Zima bude těžká. Nevíme, s čím přijde vláda, ale lidem budou muset pomoci i města. Například balíčk . . . " (Do zastupitelstva městské části Praha 4 kandiduje devět volebních subjektů!)


 • Spořilovský kalendář
  <<  Květen  >>
  PoÚtStČtSoNe
    1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31   

  Mohlo by vás zajímat...

  Napsali jiní

  * Z krizového štábu hl. m. Prahy

  Vydáno dne 20. 03. 2020 (952 přečtení)

  Krizový štáb hl. m. Prahy pokračuje ve snaze rozšířit stacionární odběrová místa v Praze. Zabývá se dále zřizováním dětských skupin pro děti zaměstnanců organizací důležitých pro chod města a pomoci seniorům a dalším potřebným. Štáb také řešil stále trvající nedostatek osobních ochranných prostředků, který se dotýká i lékařů. Přesto Praha žádá praktické lékaře, aby byli dostupní svým pacientům vzdáleně, alespoň omezenou dobu, pro vydávání e-receptů.  „Chtěl bych poděkovat všem Pražanům, že v těchto časech pomáhají! Jste úžasní. Celý den chodí k improvizovaných stanům Červeného kříže zřízeným před Magistrátem stovky dobrovolníků vyzvednout si základní balíček ochranných prostředků a pak obratem vyráží pomáhat potřebným. Praha drží spolu, společně to zvládneme!“ řekl primátor hl. m. Prahy Zdeněk Hřib.

  Pražský krizový štáb stále řeší nedostatek ochranných prostředků a dalších nezbytných pomůcek nejen pro složky IZS, Dopravní podnik hl. m. Prahy, Technickou správu komunikací a pražskou záchranku. Aby Praha omezila počet používaných ochranných prostředků a ochránila své zaměstnance, plánuje zakoupení dalších fogátorů.
  „Krizový štáb doporučil dnes hlavnímu městu zakoupit čtyři kusy fogátorů, tedy zařízení pro tvorbu dezinfekční mlhy. Využívat je budou operační střediska a krizové štáby, abychom o ty, kteří v nich pracují, nepřišli,“ upřesnil náměstek primátora pro oblast bezpečnosti Petr Hlubuček.
  Další doporučení Krizového štábu hl. m. Prahy se týká nákupu dvanácti lůžek pro pracoviště neodkladné péče Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy.
  Krizový štáb hl. m. Prahy také apeluje na vládu ČR, aby byla zajištěna mimořádná podpora, zejména výplata dávek, pro nejohroženější skupinu obyvatel.
  „Hledáme intenzivně způsoby, jak zajistit také finanční pomoc nejohroženějším skupinám. Musíme zabránit propadu lidí na dno. Vláda má nejvyšší čas zavést alternativní výplaty dávek pro nejohroženější skupiny obyvatel, například dávky mimořádné okamžité pomoci,“ řekla radní hl. m. Prahy Milena Johnová, v jejíž gesci je zdravotnictví a sociální péče.
  Krizový štáb hlavního města konstatoval, že trvá nedostatek osobních ochranných prostředků, a obrací se na praktické lékaře, aby byli dostupní svým pacientům vzdáleně, alespoň omezenou dobu, pro vydávání e-receptů.

  [Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
  Celý článek | Autor: Zasláno do redakce | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


  Čtenáři od 31.5.2004

  Spořilovská kliknutí
  Celkem8218573
  Květen94490
  Dnes3175

  Spořilováci na webu

  Nyní si čte web : 36 uživ.


  you porn vidéos gratuites sur Bestporn2021.com

  (c) Spořilovské noviny 2004 - 2019  
  Vydavatel: Mgr. Tomáš Hromádka - REGIONPLUS. Adresa redakce: Mgr. Tomáš Hromádka, Rakovského 3162/8, 143 00 Praha 4. IČO: 03582205. Tel. 777 944 684.
  Vytvořeno pomocí redakčního systému phpRS. Články vyjadřují názory autorů a jsou majetkem redakce a vlastníků autorských práv. Bez souhlasu redakce nesmí být žádná část Spořilovských novin publikována a to jak v tištěné, tak elektronické podobě.
  Kontaktní e-mail redakce: noviny@sporilov.info
  CENÍK INZERCE